reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny tak się zastanawiam co robić. Prawie codziennie mam rewolucje zoladkowe. 1,5 tym temu byłam u gina z wynikami tarczycy tsh 2,98 i ft4 24(norma jakoś do 22). Gin kazał narazie brać leki tak jak biorę i powtórzyć wyniki i przyjść 17.10. Zachodze w głowę od czego mam ciągle rozwolnienie i nagle wpadła mi myśl że może przez to ft4 i wpisalam w neta i chyba bingo. Pisze właśnie że mogą być biegunki. Nie wiem co robić czy męczyć się z tymi biegunkami raz jest lepiej raz gorzej. Czy powtórzyć wyniki w poniedziałek i iść jak najszybciej do gina? A może sama zmniejszyć dawkę euthyroxu chociaż odrobinę to może ft4 się zmniejszy ale znowu cholera wie tsh może skoczyć. Nie wiem już sama co robić.
Polecialabym do gina we wtorek ale kurczę będzie to 6t1d i jak nie będzie jeszcze serca to się wkurze że za szybko a potem znowu czekaj Bóg wie ile.
 
reklama
Dziewczyny tak się zastanawiam co robić. Prawie codziennie mam rewolucje zoladkowe. 1,5 tym temu byłam u gina z wynikami tarczycy tsh 2,98 i ft4 24(norma jakoś do 22). Gin kazał narazie brać leki tak jak biorę i powtórzyć wyniki i przyjść 17.10. Zachodze w głowę od czego mam ciągle rozwolnienie i nagle wpadła mi myśl że może przez to ft4 i wpisalam w neta i chyba bingo. Pisze właśnie że mogą być biegunki. Nie wiem co robić czy męczyć się z tymi biegunkami raz jest lepiej raz gorzej. Czy powtórzyć wyniki w poniedziałek i iść jak najszybciej do gina? A może sama zmniejszyć dawkę euthyroxu chociaż odrobinę to może ft4 się zmniejszy ale znowu cholera wie tsh może skoczyć. Nie wiem już sama co robić.
Polecialabym do gina we wtorek ale kurczę będzie to 6t1d i jak nie będzie jeszcze serca to się wkurze że za szybko a potem znowu czekaj Bóg wie ile.

a nie lepiej iść do endokrynologa? on i usg chyba powinien Ci zrobić?
 
a sprawdzałyście chiński kalendarz płci? podobno skuteczność 90 % :) ale zgodnie z kalendarzem na babyonline wychodzi chłopiec, a na dzidzisiowo dziewczynka :)
 
Co do płci myślę, że będzie chłopak choć po cichu mam nadzieję na to, że się myle. Będzie co ma być ważne aby zdrowe ;)

Miałam iść spać a mnie tu na jedzenie naszło :p kurna zjadłam i chyba jeszcze coś trzaba w siebie wepchnąć bo za mało :)

Jak tam mija Wam wieczorek? Ja oglądam program na polsacie ;)
 
Sprawdzałam i wychodzi, że będzie dziewczynka ale się okaże. To moje jedyne marzenie mieć córkę więc fajnie jakby się spełnioło ;) Starałam się o nią więc jest nadzieja :p
 
a ja mysle ze bedzie chlopak drugi, kalendarze okazuja ze chlopak i ja jakos nie wierze ze kiedys bede miała córke, ale to moje marzenie tylko dwoje dzieci w zupełnosci mi wystarczy.
 
Dziewczyny przepraszam, że mało się udzielam ale czytam Was na bieżąco. Tak fatalnie się czuje i mam strasze mdłości, że to jakiś dramat. Całe dnie mnie męczy. Ja jestem z okolic Krakowa.
Przeczucia mam, że będę mieć drugiego synka ale nie ukrywam, że marzy mi się córeczka. Choć po tym wszystkim co przeszłam to chce poprostu zdrowe dziecko :) co do kalendarza chińskiego to ma być córka więc zobaczymy.
W ciąży z synem miałam fatalną cerę a urodziłam chłopca więc z tym jest różnie:)
 
reklama
Witajcie z rana. Co do kalendarza chińskiego mi się w 2 ciażach nie sprawdził (ten z dzidziusowa) wychodzi tam, że powinnam mieć 2 córki - mam 2 chłopaków. A teraz pokazuje, że ma być chłopiec. Dlatego na te kalendarze patrze z przymróżeniem oka ;)

Spokojnej niedzieli Wam życzę :*
 
Do góry