reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jak myślicie czy iść w tym tygodniu do lekarza? Bo w zasadzie od tygodnia prawie nie jem, wymiotuję, leżę plac kiem i nie mam na nic siły. Staram się chociaż dużo pić. I martwię się o moją fasolkę… Nie wiem czy Nie brakuje mi jakichś witamin? A jeśli już iść to do kogo do internisty czy do ginekologa?
 
Dziewczyny czy to normalne ze na usg nic nie widac? Aktulanie mam 6 tydzien, tj 5+4
 

Załączniki

  • 15092853007491244343602.jpg
    15092853007491244343602.jpg
    356,4 KB · Wyświetleń: 86
A wiecie co jest w tym najśmieszniejsze. Gadał na mojego szwgra ze po weselu jak był podpity kazał mojej siostrze wypierdalaj. Że on by tak nie powiedział po pijaku... po pijaku nie ale normalnie powiedział.

Tak sie nie zachowuje mężczyzna tylko prostak.
Jeżeli masz jeszcze ochotę i przede wszystkim siły to walcz o ten związek ale z tego co czytam to dałabym juz sobie na Twoim miejscu spokój.
Nikt nie mowi ze bedzie latwo ale takie zycie z nim dla Ciebie i dzieci tez nie jest latwe.
Trzymam kciuki za Was
Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bylam jeszcze u gina bo ma urlop. I dzisiaj zrobilam znowu test ciazowy i wyszedl negatywny o_O nie wiem co jest grane.. wczesniej robilam test przed @ i wyszedl pozytywny. Jesten dwa dni po terninie @ i jej nie ma ani objawow na nia wskazujacych. Czemu tak sie stalo z tym testem? :(
 
Kasia dziewczyny mają rację zasadz go o alimenty! Niech nie myśli że jest nie tylny.

Matyjka to będzie podwójne szczęście;)

Marika idź do gina koniecznie.

Ada a co lekarz mówił po tym USG?
Niestety na bliźniaki są szanse o lini kobiet, czyli jak moja babcia miała bliźnięta (moja mama ma brata bliźniaka) to ja i moje siostra mamy szansę, ale już synowie wujka nie bardzo.. Tak jak córki siostry i moje, no i kolejne żeńskie pokolenia...


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie bylam jeszcze u gina bo ma urlop. I dzisiaj zrobilam znowu test ciazowy i wyszedl negatywny o_O nie wiem co jest grane.. wczesniej robilam test przed @ i wyszedl pozytywny. Jesten dwa dni po terninie @ i jej nie ma ani objawow na nia wskazujacych. Czemu tak sie stalo z tym testem? :(
Nie mówię, że tak jest w Twoim przypadku, ale zdarza się, że jajeczko zaczynając się zagnieżdżać podnosi poziom beta hcg ale w końcu mu się nie udaje i poziom hormonu spada. Sprawdź za parę dni bo może się mylę.
 
Do góry