reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Popieram! Stasia rodziłam w prywatnej klinice, bo tam przyjmował mój doktor. Ile mnie to nerwów kosztowało to moje :( Miałam świadomość, że jak by się cokolwiek nagłego działo to będą nas musieli wieźć do kliniki - zaryzykowałam tylko dlatego, że ciąża przebiegała bezproblemowo. Teraz biorę pod uwagę wyłącznie szpital - nie dość że bliżej to w razie nagłych sytuacji będzie ratunek na miejscu. Wypasione warunki czy super jedzenie (tia, dania po porodzie wybierałam sobie z menu - do wyboru do koloru ;)) to sprawa drugorzędna :)

Ja jem wszystko na co mnie najdzie ochota. Jedno co można nazwać dietą to bardzo pilnuję żeby jeść często (7-8 razy dziennie) i mniejsze porcje, plus nie jem cukrów. Wynika to z mojej tendencji do niskich cukrów po posiłkach w pierwzej ciąży, z resztą teraz od 2 tygodni mam już to samo :( Taką dietę toleruję dobrze, a efektem ubocznym jest chudnięcie - tu widzę w praktyce jak jedzenie śniadań i wielu posiłków z ograniczeniem cukrów może być traktowane jak dieta, bo na serio nie ograniczam się ani troszkę- jem na co mam ochotę - a już 2kg mniej :D Ja mam się z czego cieszyć, bo ciążę zaczynałam z dużą nadwagą ;)

Miałam podobny i był super, teraz dostałam taką kiepską papierową teczkę :(

A tak w ogóle to idę dziś na 15 do ginekologa i stresuję się przeokropnie! Byle do tego 23 tygodnia, albo chociaż do pierwzych ruchów - bo teraz bardzo kiepsko radzę sobie z tym życiem w niepewności czy wszystko jest ok :(
Powodzenia
Daj znac co i jak po wizycie
 
Czy orientujecie się gdzie mogę dostać taki organizer z pregna?
Ten z mamaginekolog jak dla mnie ma za dużo bajerów, te torby i przyszywki to nie dla mnie.
Ja chodze prywatnie i nic takiego nie dostałam a chętnie gdzieś bym zakupiła czy coś :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam cieplutko po weekendzie:) trochę poczytałam co tam namalowalyscie. dobrze że już mdłości pomału przechodzą. No i witam nowe mamusie. ja też zaczynam dużo lepiej się czuć i nie jestem tak zmęczona po pracy jak wcześniej. organizm chyba się przyzwyczaja do podwójnej wydajności. co do jedzenia staram się jeść nie za dużo i w miarę zdrowo.mam słabość do słodyczy,uwielbiam ciasta,ciastka, no ale teraz jakoś mam jazdę na kwasnie. No i nigdy nie lubiłam fastfoodow.wiec nie ma problemu bo tym bardziej mnie nie ciągnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chyba wlasnie upieke ciasto z jablkami bo za mna chodzi... I salatka warzywna tradycyjna :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry