reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie na pewno już będzie 7 tydzień, dziewczyny na lipcówkach twierdzą, że zaczęłam teraz 8 tydzień a ja już się pogubiłam :/
Liczysz od pierwszego dnia ostatniej @ czyli wychodzi Ci 7+1 czyli masz skończonych 7 tygodni wiec zaczęłaś już 8. Ale z tego co czytałam to ginekolodzy liczą skończone pełne tygodnie więc masz skończonych pełnych 7 tygodni.
 
reklama
Dziewczyny, ale miło byc chwaloną, dziękuję. Było cieżko, ale sie udało. Uważam, ze kp to jedno z najwspanialszych doznań w życiu. Nie potępiam mam, ktore z wyboru karmią butelką, każdy robi jak uważa, lecz nigdy tego nie zrozumiem wlasnie dlatego, ze uważam, iż kp jest piękne :)
 
ziewczyny posiadające dzieci w wieku 2-7, myślałam żeby się pokusić o coś takiego na Mikołaja dla siostrzenicy i siostrzeńca, sprawdził by się taki prezent, jak myślicie?
Ja bym się chyba z czegoś takiego ucieszyła jako dziecko.. A wiadomo Mikołaj się zbliża a nie chce szaleć z prezentami bo mamy inne wydatki teraz, a jakaś pierdołe bym chciała dzieciom dac
Znacie elfiego? Tutaj jest ich strona
Link do: Wideo / Film od Świętego Mikołaja dla Dzieci • Elfi • Prezent świąteczny 18 • Życzenia dla dziecka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zamowilma jakies 3 lata temu takie video dla mojej siostrzenicy. Fajnie to wyszło i malej tez sie podobało
 
Dziewczyny, ale miło byc chwaloną, dziękuję. Było cieżko, ale sie udało. Uważam, ze kp to jedno z najwspanialszych doznań w życiu. Nie potępiam mam, ktore z wyboru karmią butelką, każdy robi jak uważa, lecz nigdy tego nie zrozumiem wlasnie dlatego, ze uważam, iż kp jest piękne :)
Ja mam podobnie :)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem przygotowana na lincz ;) ja karmić nie będę bo od zawsze mnie od tego odrzucalo. Nie wiem dlaczego tak mam. Wszystkie koleżanki zawsze się ze mnie śmiały, że jestem dziwna. Kiedyś rozmawiałam o tym z moja mamą i mówiła jeszcze Ci się zmieni... ale ja tego nie widzę :no: nie wiem skąd to się u mnie wzięło, ale na pewno tego nie przezwycięże :hmm:

Ja mam tak samo. Moja siostra ma rocznego syba i karmi go jeszcze a mnie od tego odrzuca.
Wszyscy mi trąbią że mam karmic piersia bo to dobre dla dziecka itp ale ja pojdelam juz decyzje ze nie bede karmić piersia jeszcze jak nie bylam w ciazy, teraz myśle tak samo i raczej zdania nie zmienie.

To jest sprawa indywidualna i każda kobieta powinna o tym sama zadecydowac czego chce a nie co wypada.
 
Ale natworzyłyście :)
W temacie karmienia piersią - pierwszą córkę karmiłam 9 miesięcy, drugą 3lata i 7miesięcy. Teraz mam nadzieję też karmić do samoodstawienia. Najważniejsze to wiedzieć, że na początku żołądek dziecka jest malusieńki, wielkości wiśni, potem jajka itd, więc noworodek je często. Mleko matki to najlepszy pokarm i naprawdę warto o to walczyć.

@waniliowe.love ja przez 2 lata karmiłam jedną piersią. Skończyłam karmić pół roku temu, a obecnie piersi mam tego samego rozmiaru. Malutkie jak zawsze.
 
230zl to tak normalnie, bo przeważnie ok 250 zł kosztują. :)
Są takie za mniej niż 200 zł ale ja bym się bała, czy taki lekarz ma certyfikat do tego badania...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Zależy czy test pappa w to wliczamy - ja robię jedno i drugie za 420 (220 genetyczne i 200 pappa)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Gosia101318 to zazdroszczę naprawdę.. ja mam rozmiar różnicy między piersiami.. podczas karmienia miałam 3 rozmiary różnicy i możecie się śmiać ale lewa miseczkę zawsze czymś wypychalam żeby chociaż po części wyglądały identycznie bo w ciuchach było widać ta różnice i to bardzo

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry