reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja mam ciąża sytuacje z teściową i wiem ze jak dowie aie ze ciąża znowu zagroaona to dla niej bedzie to radosc. A tesc dobry czlowiek wspolczuje mu zony. Moja niestety zaczyna chodzić ale jak jej nie nosze nie karmie w nocy to czuje soe nie potrzebna;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
teraz masz myśleć o sobie i dziecku a teściowa niech sobie żyje w swoim świecie. Postaw jej granicę i zostań kwiatem lotosu :)
 
Witam cieplutko. Ka dziś pierwsza wizyta u położnej. Muszę się trochę przygotować, slownik kartka ,długopis. Że słownictwem medycznym raczej u mnie kiepsko ;) no i mam parę pytań odnośnie właśnie moich praw w pracy itp. Miłego dzwonka:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam cieplutko. Ka dziś pierwsza wizyta u położnej. Muszę się trochę przygotować, slownik kartka ,długopis. Że słownictwem medycznym raczej u mnie kiepsko ;) no i mam parę pytań odnośnie właśnie moich praw w pracy itp. Miłego dzwonka:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
no dobra :) o co chodzi z tymi położnymi. Dlaczego chodzicie do nich? Jak ich szukacie? Chyba mi coś umknęło :)
 
Za granica dziewczny sa a tam inne zasady. Ja teściowa nie widziałam 3m i nie chce jej widzieć. Nawet malej i meza tam nie puszczam. Prosto z mostu mi powiedziala ze mnie nie nienawidzi i niechciala naszego ślubu. I wielle innych epitetow uslyszalam ... Ale jej strata nie moja.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za granica dziewczny sa a tam inne zasady. Ja teściowa nie widziałam 3m i nie chce jej widzieć. Nawet malej i meza tam nie puszczam. Prosto z mostu mi powiedziala ze mnie nie nienawidzi i niechciala naszego ślubu. I wielle innych epitetow uslyszalam ... Ale jej strata nie moja.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
no to przyjmij że nie masz teściowej :)
 
no dobra :) o co chodzi z tymi położnymi. Dlaczego chodzicie do nich? Jak ich szukacie? Chyba mi coś umknęło :)
No już co tłumaczę. W uk ciąży nie prowadzi lekarz i jak jest wszystko ok to co cała ciążę na oczy nie ujrzysz. Ciążę prowadzą położne.one się wszystkim zajmują.pobieraja próbki do badań itp. One Ci "badaja" (tu nikt Cię dowcipnie nie bada) mierzą cis .brzuch itd. U mnie to jest tak że poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i ten wysłał info do położnych że jest pacjentka ciężarną i tydz później miałam telefon od położnej właśnie żeby się z nią umówić. Na tym spotkaniu przeprowadza wywiad medyczny ,pobiera krew ,mocz no i możesz się wszystkiego dowiedzieć co Cię interesuje. Jeśli da wskazania żeby Cię oglądał lekarz to ona o tym decyduje i wysyła info do szpitala i tam masz spotkanie z gin.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No już co tłumaczę. W uk ciąży nie prowadzi lekarz i jak jest wszystko ok to co cała ciążę na oczy nie ujrzysz. Ciążę prowadzą położne.one się wszystkim zajmują.pobieraja próbki do badań itp. One Ci "badaja" (tu nikt Cię dowcipnie nie bada) mierzą cis .brzuch itd. U mnie to jest tak że poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i ten wysłał info do położnych że jest pacjentka ciężarną i tydz później miałam telefon od położnej właśnie żeby się z nią umówić. Na tym spotkaniu przeprowadza wywiad medyczny ,pobiera krew ,mocz no i możesz się wszystkiego dowiedzieć co Cię interesuje. Jeśli da wskazania żeby Cię oglądał lekarz to ona o tym decyduje i wysyła info do szpitala i tam masz spotkanie z gin.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
aha no to w sumie mądre bo przy położnej miałabym chyba większą swobodę niż "zawracanie dupy" lekarzowi.
Ja nawet nie wiem jeszcze w którym tygodniu ciąży jestem bo dzidzius płata figle :) w PL pewnie a późniejszym etapie można sobie wybrać położną. Jak bedzi połowa musze się za tym zakręcić.
 
Do góry