reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No nie.co to jest za ciemnogród???? Mojej dobrej koleżanki "tesciowa" zabiera wnusia(2 latka chlopczyk) na weekend czasem do siebie .maluch ma skacze białkowa i podejrzenie nietolerancji glutenu. Kobita cały weekend potrafi to karmić zwykłym zarciem. Serkami Danio, budyń na krowim.czekolada itp. Po weekendzie dzieciak 3 dni do siebie dochodzi ż brzuchem i skora

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak się zastanawiam czy ta kobieta chce w ten sposób zrobić na złość matce dziecka czy zaszkodzić celowo niewinnemu w ich relacjach dziecku? Ok może synowa z teściowa się nie dogadywać ale żeby w ten sposób traktować dziecko które jest przecież niewinne w tym.Wszystkich to dla mnie jest nie do pojęcia.
 
reklama
Ja na pewno kupię. Za dużo się w internetach naczytalam o śmierci lozeczkowej i już mam schize straszna. Mimo że to 3 i dwójka bez monitoru .Ale wtedy nawet nie słyszałam o czymś takim :( wstyd przyznac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
My przy pierwszym dziecku też nie mieliśmy monitora.córka ma prawie 7lat.wtedy takie rzeczy jeszcze nie były tak popularne i wtedy też nie słyszałam o monitorze oddechu.nianie elektroniczną na pewno kupimy bo sypialnie mamy na pietrze
 
Tak się zastanawiam czy ta kobieta chce w ten sposób zrobić na złość matce dziecka czy zaszkodzić celowo niewinnemu w ich relacjach dziecku? Ok może synowa z teściowa się nie dogadywać ale żeby w ten sposób traktować dziecko które jest przecież niewinne w tym.Wszystkich to dla mnie jest nie do pojęcia.
Prawdę mówiąc to chyba chce zrobić na złość matce ,nie przepadają za sobą . Tylko że większa krzywdę robi dziecku. To czego ja nie rozumiem ,to jak można robić takie rzeczy? Po Co? Dlaczego ? Niszczy zdrowie dziecka .Nie wiem czy robi to nieświadomie bo taki ciemnogród .na zasadzie za moich czasów itd....to dzieci błoto jadły

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No nie.co to jest za ciemnogród???? Mojej dobrej koleżanki "tesciowa" zabiera wnusia(2 latka chlopczyk) na weekend czasem do siebie .maluch ma skacze białkowa i podejrzenie nietolerancji glutenu. Kobita cały weekend potrafi to karmić zwykłym zarciem. Serkami Danio, budyń na krowim.czekolada itp. Po weekendzie dzieciak 3 dni do siebie dochodzi ż brzuchem i skora

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie u nas to tak wyglądała skóra okropnie się pogarszala po tych jajka wyglądał jakby ktoś go zelazkiem przypalal wszystko go swędzialo a najgorzej było po noc jak miał bóle brzucha i płakał okropnie.. ja Wylam razem z nim a ona rano pretensje bo nie wyspana bo mały płakał cała noc no ale kur** ciekawe czemu.. wybaczcie wulgaryzm ale jak to wszystko sobie przypominam to mnie krew zalewa.

Tez noe rozumiem tego podejścia czemu ma coerpiec nie winne dziecko... to już bym wolała żeby mi jakąś trutke do herbaty dala niż jemu te jajka...
On jest taki głupi za nią cały czas by do niej jeździł a ona mu tyle krzywdy w życiu wyrządziła...

Co do dedektora tętna to na pewno go nie kupię. Dziecko jakoś inaczej się ułoży urządzenie nie złapie tętna to chyba na zawał bym zeszła i na pogotowie od razu leciała. Nie miałam w pierwszej ciąży nie będę miała i teraz.
Z syniekiem tez nie miałam żadnych niań elektrycznych czy tam dedektorow oddechu i ale teraz chyba w coś się zaopatrze bo teraz w domu mieszkamy chodź na dole będę miała dodatkowe łóżeczko ze w dzień przy mnie będzie. Nie wiem mam czas jeszcze myśleć nad tym

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z syniekiem tez nie miałam żadnych niań elektrycznych czy tam dedektorow oddechu i ale teraz chyba w coś się zaopatrze bo teraz w domu mieszkamy chodź na dole będę miała dodatkowe łóżeczko ze w dzień przy mnie będzie. Nie wiem mam czas jeszcze myśleć nad tym

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No my też w domu mieszkamy i też myślę czy by na dole drugiego łóżeczka nie mieć.jeszcze jest sporo czasu żeby pomyśleć
 
Ja w monitor oddechu zaopatrze się na 100%,co do detektora to właśnie się zastanawiam czy kupić bo boje się tej właśnie paniki. Z drugiej strony czytalam, wypowiedzi dziewczyn,że nie sprawia im problemu znalezienie tętna. A to na pewno by mnie uspokoiło między wizytami... Bo wciąż się martwię czy wszytko ok...

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam już detektor tętna. Kupiłam od koleżanki, ale też nie jestem pewna czy go będę używać. Też się boję, że będę panikować jak nie będę mogła serduszka znaleźć. Dwie koleżanki używały i chwaliły.
 
Ale fakt, że to co dziewczyny piszą to jakaś masakra. Żeby uczulonemu dziecku na jajka jajacznice dawać, to chyba trzeba mieć mózg w d...

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
No moja teściowa przy alergii na mleko (takiej ostrej, że jak młoda była tylko na moim mleku to nie mogłam 1/2 szkl maślanki się napić) zawsze mówiła że " trochę jej nie zaszkodzi" i tak np nasmażyła raz faworków, mąż mówi że mała nie zje bo to smażone w głębokim oleju a ja się pytam o sklad (teoretycznie, bo wiedziałam jaki jest).
A ta mi podaje przepis caly tyle a tyle mąki,tyle MASŁA, tyle ŚMIETANY...
Mówię masło i śmietana tam jest a teściowa chciała to małej dać? No i oczywiście usłyszeliśmy że trochę jej nie zaszkodzi...! Zrobiłam jej wykład o tym że dla organizmu kt ma alergię nawet najmniejsze zetknięcie się z alergenem jest jak podanie trucizny.
I zapytałam czy świadomie chce wnuczkę podtruwać? I od tego czasu trochę zluzowała..
Dodam tylko że ona jest pielęgniarka, aż wstyd się przyznać..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie.co to jest za ciemnogród???? Mojej dobrej koleżanki "tesciowa" zabiera wnusia(2 latka chlopczyk) na weekend czasem do siebie .maluch ma skacze białkowa i podejrzenie nietolerancji glutenu. Kobita cały weekend potrafi to karmić zwykłym zarciem. Serkami Danio, budyń na krowim.czekolada itp. Po weekendzie dzieciak 3 dni do siebie dochodzi ż brzuchem i skora

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym tam dziecka nie zostawiła w takim razie już nigdy samego...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry