reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Tak z ciekawości. Zdarzają wam się nadal bóle podbrzusza? Bo nie wiem czy się stresować tym że mnie ciągle boli jakoś tak.. Okresowo.
Mi np. moja gin mówiła, że bóle podbrzusza (takie okresowe) nie są normalne. Jedynie "kłucie" jest naturalne i świadczy o tym, że rozciąga się macica. Nie chce znowu wywoływać "burzy" odnośnie przyjmowania Duphastonu, ale dostałam go zapobiegawczo właśnie, wtedy gdy wspomniałam jej o bólach taki okresowych..
 
Hej Wam :)

Ja co roku robię kluski z makiem :) Nienawidziłam tej potrawy jak byłam mała, ale od niedawna na nowo polubiłam.

Mnie brzuch nie boli, ale ja w sumie prawie na nic nie mogę się skarżyć jeśli chodzi o samopoczucie więc chyba nie jestem dobrym przykładem :D W każdym razie lekarz ostatnio mnie uprzedzał, że gdybym czuła delikatny ból brzucha, to żeby się nie martwić bo to naturalne przy rozciąganiu się macicy.

Ja w weekend przy okazji zakupów spożywczych pozwoliłam sobie wejść do sklepu z asortymentem dla dzieci... :D No i przepadłam! Nawet mój mąż już wózki sprawdzał czy są zwrotne, lekkie i czy nie będzie musiał się zbytnio garbić z powodu wysokiego wzrostu hehe :D Nic jeszcze nie kupuję, ani ciążowego ani dla dzieciaczka. Jest czas :) choć wiem, że to będą najfajniejsze zakupy z możliwych :D Póki co nasyciłam się oglądaniem i wymacaniem wszystkiego.

Czy mi się wydaję czy jakoś mało nas na tym forum? Cicho tu ostatnio jakoś.
 
Hej Wam :)

Ja co roku robię kluski z makiem :) Nienawidziłam tej potrawy jak byłam mała, ale od niedawna na nowo polubiłam.

Mnie brzuch nie boli, ale ja w sumie prawie na nic nie mogę się skarżyć jeśli chodzi o samopoczucie więc chyba nie jestem dobrym przykładem :D W każdym razie lekarz ostatnio mnie uprzedzał, że gdybym czuła delikatny ból brzucha, to żeby się nie martwić bo to naturalne przy rozciąganiu się macicy.

Ja w weekend przy okazji zakupów spożywczych pozwoliłam sobie wejść do sklepu z asortymentem dla dzieci... :D No i przepadłam! Nawet mój mąż już wózki sprawdzał czy są zwrotne, lekkie i czy nie będzie musiał się zbytnio garbić z powodu wysokiego wzrostu hehe :D Nic jeszcze nie kupuję, ani ciążowego ani dla dzieciaczka. Jest czas :) choć wiem, że to będą najfajniejsze zakupy z możliwych :D Póki co nasyciłam się oglądaniem i wymacaniem wszystkiego.

Czy mi się wydaję czy jakoś mało nas na tym forum? Cicho tu ostatnio jakoś.
Mnie też zdrowy rozsądek podpowiada, żeby jeszxze poczekać.. ale budżet i głowa podpowiadają, żeby już coś zacząć kupować bo potem nie damy rady. To nasze 1 dziecko, musimy kupić wszystko - termin na koniec czerwca więc w czerwcu chciałabym już mieć wszystko ..
Jak zacznę w kwietniu np to nie dam rady kupić na raz wózka, łóżeczka, fotelika, wyprawki, przewijaka itd... To jest przecież kilka tysiecy! Sam fotelik do auta to kupa kasy i to musi być nowe i porządne.
Mnie te wydatki przerażają i nie wiem jak to wszystko kupimy naraz

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też po malutku kupuje, za wózkiem też się po mału rozglądam.
Wczoraj próbowaliśmy ogarnąć część prezentów na święta...łatwo nie było. Coś kupiliśmy ale tłumy takie że głowa mała.
Ja dziś wstałam z takim bólem biodra że masakra, chyba źle spałam.
Ale schylenie się, kucnięcie czy siadanie to tak straszny ból, tak mnie rwie strasznie.
Tak jak w karku jak źle się śpi :(
Muszę obiad zrobić, a ta wizja mnie codziennie przeraża, nie mam ochoty zupełnie na nic. Jakby ktoś zrobił to może tak, ale sama...fuuuj strasznie mnie obrzydza.
 
Hej Wam :)

Ja co roku robię kluski z makiem :) Nienawidziłam tej potrawy jak byłam mała, ale od niedawna na nowo polubiłam.

Mnie brzuch nie boli, ale ja w sumie prawie na nic nie mogę się skarżyć jeśli chodzi o samopoczucie więc chyba nie jestem dobrym przykładem :D W każdym razie lekarz ostatnio mnie uprzedzał, że gdybym czuła delikatny ból brzucha, to żeby się nie martwić bo to naturalne przy rozciąganiu się macicy.

Ja w weekend przy okazji zakupów spożywczych pozwoliłam sobie wejść do sklepu z asortymentem dla dzieci... :D No i przepadłam! Nawet mój mąż już wózki sprawdzał czy są zwrotne, lekkie i czy nie będzie musiał się zbytnio garbić z powodu wysokiego wzrostu hehe :D Nic jeszcze nie kupuję, ani ciążowego ani dla dzieciaczka. Jest czas :) choć wiem, że to będą najfajniejsze zakupy z możliwych :D Póki co nasyciłam się oglądaniem i wymacaniem wszystkiego.

Czy mi się wydaję czy jakoś mało nas na tym forum? Cicho tu ostatnio jakoś.
Nic ciążowego nie kupujesz, a ja ledwo się mieszcze w szerokie rzeczy, które kupiłam, żeby mieć na ciąże :D
 
Hej, dawno mnie tu nie było. Jakoś miałam doła po info od jednej jak poroniła, do dzisiaj ten opis mam przed oczami i chce mi się płakać, jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie niestety.
Odkąd zaczęłam 14 tc czuję się zupełnie inaczej, tak lekko ;) czasami pobolewa brzuch i kość ogonowa i swędza sutki :p poza tym żadnych dolegliwości. aa i często chce mi sie płakać, nawet bez powodu :)

A dzisiaj mam urodziny i popołudniu wpadnie siostra z dzieciakami, zrobiłam sernik bananowy na zimno :)
Pozdrawiam
 
Hej, dawno mnie tu nie było. Jakoś miałam doła po info od jednej jak poroniła, do dzisiaj ten opis mam przed oczami i chce mi się płakać, jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie niestety.
Odkąd zaczęłam 14 tc czuję się zupełnie inaczej, tak lekko ;) czasami pobolewa brzuch i kość ogonowa i swędza sutki [emoji14] poza tym żadnych dolegliwości. aa i często chce mi sie płakać, nawet bez powodu :)

A dzisiaj mam urodziny i popołudniu wpadnie siostra z dzieciakami, zrobiłam sernik bananowy na zimno :)
Pozdrawiam
To wszystkiego najlepszego [emoji7][emoji173] ja w czw wizyta i zaczynam 14tydzien.. mysle, że jak usłyszę dobre wieści to już będę o wiele spokojniejsza w tym 2 trymestrze.
Miłego świętowania [emoji512]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry