reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Rzadko sie odzywam, bo pilnuję mojego małego syna i raczej stronię w tym czasie od internetu, ale dzisiaj wydarzyła się rzecz dla mnie niespodziewana i bardzo miła. Mianowicie miałam połówkowe usg i okazało sie, ze zamiast chłopaka noszę dziewczynkę. Lekarz wczesniej sie mylił. Takie niespodzianki to ja lubię :)
Także uważajcie z zakupami, bo jak sie okazuje, moze byc zupełnie inaczej ;))
 
reklama
A jak chcecie zamknięty to jak to widzicie?wszystkie ż listy od razu wrzucicie czy jak?

A ja dzisiaj znowu kreatywny dzień złapałam malutkiej zrobiłam 2 komplety. O takie
1516651121-1f3b367f7e87d2e2-aaaaaa.jpeg

1516651133-595a34beb769134a-aaaaaa.jpeg


Synek nawet mi pomagał i tłumaczył że dla dzidzi robi :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Was czytam i kurczę rozpoczęłam już zakupy dla chłopca a tu widać że jeszcze może być inaczej :-) przekonam się 29 :-)

Ja mimo wszystko ubranka unisex jeszcze :) Czekam na prenatalne i wtedy jeżeli dziewczynka się potwierdzi, to poszaleję :) Niby lekarz potwierdził, ale to tylko sprzęt i pomiar, a moze się pomylil...Oby nie :)
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie do Was napisać z wątku lipcowego bo zastanawiam się czy któraś z Was miała drugie prenatalne w równo skończonym 19 tygodniu? Tak mnie zapisali w rejestracji, więc mam nadzieję, że to nie za wcześnie.

Połówkowe można robić między 18 a 23 tygodniem ciąży, a jest to wiedza od lekarza, który u nas w mieście uchodzi za jednego z guru USG ;) Więc spokojnie, to bardzo dobry termin.

Wiecie co? Ja chyba też już jestem za utworzeniem zamkniętego wątku. No bo już chciałabym coś więcej dowiedzieć się o innych czy napisać o sobie ale wiedząc, że każdy może to czytać, to się powstrzymuję.

Wiadomo, ciągle możemy pisać też tu. Ale tam byśmy mogły być bardziej otwarte.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się, też cały czas czuję się jakby mnie ktoś obserwował i 3 razy zastanawiam się zanim coś napiszę :p Wątek zamknięty wskazany, choćby po to, że coraz więcej zdjęć się pojawia.
 
A jak chcecie zamknięty to jak to widzicie?wszystkie ż listy od razu wrzucicie czy jak?

Ja tez jestem za watkiem zamknietym. Coraz wiecej tu zdjec i bardziej personalnie.
Moze nie dawac od razu wszystkich z marszu - tylko utworzyc watek i kto bedzie chcial - dostanie link i poprosi o dostep?

U nas przy polowkowym tez mowila ze optymalny czas to miedzy 20+0 a 21+6 i tu nawet chyba nie chodzi o rozmiar dziecka co wyksztalcenie sie tego do konca co przedmiotem obserwacji ma byc. Natomiast jezeli juz wczesniej mozna wszystkie pomiary poczynic i pomierzyc to chyba lekarz wie lepiej :)

Ja ide na kontrolę szyjki w srode.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co? Ja chyba też już jestem za utworzeniem zamkniętego wątku. No bo już chciałabym coś więcej dowiedzieć się o innych czy napisać o sobie ale wiedząc, że każdy może to czytać, to się powstrzymuję.

Wiadomo, ciągle możemy pisać też tu. Ale tam byśmy mogły być bardziej otwarte.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez uważam ze to dobry pomysl
 
reklama
Ja już po miału kupuje ubranka dla mojego chlopczyka :-) od prenatalnych nic się nie zmieniło u nas i po polowkowych tez nie więc już raczej się nie zmieni :-)
 
Do góry