reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ale mam pytanie z innej beczki, jak się czujecie? Bo ja w porównaniu z dwiema poprzednimi ciazami to koszmar... nie wiem może to lata robią swoje... Ale liczę już dni do czerwca żeby odżyc :) na nic nie mam siły, zamiast wykorzystać ten wolny czas na jakieś porządki,segregacje czy czas dla dzieci to ja ciągle jestem padnieta... :/
Mam dokładnie to samo. Starość nie-radość ;)

My też nie mamy jeszcze imienia dla dziecka. Jeszcze jest czas...

Byłam dziś na połówkowym. Trafiliśmy na jakiegoś gbura, ale na szczęście z dzidzią wsio dobrze. Jajka nie odpadły, więc chłopak potwierdzony :)
 
reklama
Hej dziewczyny, mi też sił brakuje, szybciej się męczę i wogóle...
Cieszę się że nie jestem sama.[emoji12]

Witam nową mamusię, kciuki za wizyty!
 
Zdjęcia w tej fotoksiazce wyglądają super. Jednak my mamy tyle tych zdjęć do wyrobienia od początku naszej znajomości to się tego nazbierało hmmm myślę że może ich być koło 3tyś zdjęć tych fajnych co bym chciała mieć wydrukowane ale wiem że nie wydrukuje ich wszystkich bo to za dużo by kosztowało i miejsca zajęło :-) najgorzej ze zdjęcia z wakacji z chorwacji których tez mamy ogromną ilość sa niestety słabszej jakość bo głównie robione telefonem komórkowym więc mogą się nie nadawać na fotoksiazke. Tak myślę zrobić ta książkę ze zdjęć ślubnych, sesji narzeczenskiej i sesji poslubnej no ale zobaczymy. Teraz dużo wydatków mamy więc może będzie trzeba to odłożyć na bliżej nie znana przyszłość :-)
Album i wywoływanie na pewno wyjdzie drożej
Ja w tej z wakacji 100str mam 480zdj:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dzień dobry :)

Po wczorajszych badaniach wszystko dobrze :) Niestety maluszek nie współpracował zbytnio, zakrył się rączkami a i z płcią się nie afiszował więc nie mamy ładnego zdjęcia tym razem :) Według pomiarów lekarza ma już 25cm i 360g :shocked2: :D wiem, że wszystko w normie i czuję już dziecko ale to 25cm długości krzyczy mi w głowie ciągle :D Jeszcze niedawno lekarz mówił, że ma 2cm i jest wielkości Misia Haribo a tu proszę... :)

A powiem Wam, że o ile mogę bawić się (i to chętnie) w wybór, porównywanie, oglądanie wózków to jednak kwestie fotelika perfidnie zrzucam na męża :D On sobie ogarnie te adaptery,bazy i inne isofixy :) Pewne jest jedno, że też decydujemy się na wózek 2w1 i kupujemy osobno fotelik.

Fajnie, że nas tak dużo :D

Aha, czy jeszcze ktoś poza mną nie wybrał imienia dla dzieciątka? :oops:

My nie mamy jeszcze imienia i jakoś nam się nie spieszy.
 
Od tygodnia czytam o fotelikach, oglądam filmiki - tylu rzeczy się nie wie, że aż szkoda gadać ;) Przy Stasiu miałam CabrioFix i był spoko, więc tym razem kupiłam też Maxi cosi ale Pebble Plus i w testach wychodzi (na szczęście ;)) nieźle, bo w sumie kupiłam w ciemno zanim zaczęłam się edukować :D Kupiłam też od razu bazę do IsoFixa, bo przy Stasiu świetnie się sprawdzała. Ale jak zobaczyłam ile kosztuje 2way Pearl (jego też da się wstawiać w naszą bazę i to w dodatku tyłem do kierunku jazdy, więc super) to prawie na zawał umarłam - zwłaszcza że będziemy musieli kupić dwa (bo do auta męża i mojego) i drugą bazę... Macierzyństwo nie jest tanie ;)

A imienia też nadal nie mamy. Będzie trudno :) Jutro połówkowe USG, więc na 100% potwierdzi się płeć (choć nie oszukujmy się, ostatnie USG miałam w 19+3, więc też już było wiarygodne ;)).
Mamy 2waypearl dla starszaka i teraz właśnie będziemy kupować jakiś rwf dla cory,ale już niekoniecznie taki montowany przodem i tyłem bo i tak wolimy tylko tyłem tak długo jak to możliwe. Maxi cosi jest o tyle spoko, że zajmuje stosunkowo mało miejsca. Ja teraz marzyłam o Klippan kiss 2 plus, ale niestety jest za duży i byłoby ciężko zmieścić trzeci fotelik
 
Ja też coś ostatnio sił nie mam. Do południa jeszcze spoko ale później usypiam na stojąco, też się szybciej mecze i zadyszki dostaje. Myślę, że to przez rosnąca macicę, która wypycha wszystkie narządy do góry i uciskają na wszystko. Mam też duuuzy problem z sikaniem. Jak wiem, że będę musiała gdzieś wyjść to 2 godz wcześniej już nic nie pije, bo będzie mi się chciało i nie wystarczy jak raz się wysikam, tylko tak ze 3-4 razy muszę... Strasznie to męczące...
 
Dziewczyny napiszcie jak to jest z spaniem na prawym boku ? Można czy lepiej nie ? Bo już sama nie wiem...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również śpię jak mi wygodnie - trochę na lewym, trochę na prawym boku :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny napiszcie jak to jest z spaniem na prawym boku ? Można czy lepiej nie ? Bo już sama nie wiem...

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarze mówili,że to mit z tym spaniem na lewym boku. Należy unikać spania na wznak przez fakt uciskania tętnicy przez macice co z.kolei może powodować zawroty i bóle głowy. Nie badań potwierdzających teorię, że spanie na lewym boku miałoby mieć wpływ na rozwijające się dziecko :)
 
Do góry