reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na połówkowych badaniach i wszystko jest w porządku, wszystko na swoim miejscu :) trochę się uspokoilam bo na pierwszym prenatalnym nie wykryto kości nosowej. I już na 100%wiem,że będzie dziewczynka [emoji4][emoji4] ♡

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje:) pewno kamień z serca że wszystko jest ok:) imię wybrane?
 
Kobietki a zmieniając temat jak u Was z wagą?? Ulegacie pokusom zachcianek czy potraficie sie opamiętać?
Jutro sie okaże bo waze się u lekarza co 4 tyg:)
Jem wszystko i raczej sobie nie odmawiam nic;p na ost wizycie bylo 1.9kg na plus

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja tak samo jak Aga, jem tak normalnie, ale zachcianki tez sobie spelniam hahaha. Ale waga pokazuje 2kg na plusie poki co. Z corka w pierwszej ciaxy miałam juz 10na plusie. :o

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę! Ja nie szaleję z jedzeniem a na plusie 11 kg... Miałam nadzieję, że max 15 przybędzie przez całą ciążę, a tu w 10 tygodniu wywaliło mi brzuch i już w żadne stare spodnie się nie mieściłam :/. Teraz 21+6 a brzuch widać nawet w zimowej kurtce, czuję się jak czołg.
 
A i jeszcze wyczytałam, że podobnie jest z katarem- : "Po prostu pod wpływem ciążowych hormonów w nosie pojawia się więcej wydzieliny, a rozszerzające się naczynia krwionośne powodują puchnięcie błon śluzowych. O typowym przeziębieniu świadczą za to dodatkowe objawy, jak gorączka, kaszel, ból gardła czy ból głowy"
ooo dziękuje za info
 
reklama
Ja sobie tez nie odmawiam, nawet przed samym spaniem siegam po cos smacznego (ale tak rowniez bylo przed ciaza :p ) waga poszla w gore od samego poczatku o 4kg.
A mozecie mi powiedziec czy odczuwacie jakas roznice we wspolzyciu, chodzi mi czy macie jakis dyskomfort zwiazany z ciaza? Od jakiegos czasu zawsze PO pojawia sie u mnie takie ciagniecie, ciezko to opisac ale doslownie jakbym miala doczepione ciezary do krocza :p mija to po jakims czasie. myslicie ze moze to byc zwiazane z czyms powazniejszym czy tylko przez to ze 'tam' sie cos zmienia?
 
Do góry