reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny znacie ten klip?
Gdzies mi piosenka wpadła w ucho i wydawała się dosyć zabawna na początku, biorąc pod uwagę to, ze wlaśnie lezalam na kanapie z lodami w cieplych skarpetach i naraz z spotify łup!
"Tak mi się nie chce, tak bardzo nie chce, lecz kiedys jeszcze bede seksi. Obiecuje sobie szczerze, ze z popiołu wyskocze w kiecke. Tak mi sie nie chce lecz kiedys jeszcze będę seksi". No i w tym ja.
Odszukalam na Youtube i ten klip zawalił mnie z nóg!
No masakra.
Zresztą, zobaczcie same :)
Wecwaldowski pierwsza klasa [emoji173]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
U mnie +4kg na plusie -mam przykaz od ginekolog nie przytyć więcej niż 15kg. Oby się udało tego dotrzymać [emoji120] bo zachcianki mam straszne - zwłaszcza na słodkie i jakieś niezdrowe jedzenie :) plus oczywiście rosół i mandarynki :)
A jakich żeli nawilżających tamte miejsca używacie teraz w trakcie ciąży?
 
U mnie +4kg na plusie -mam przykaz od ginekolog nie przytyć więcej niż 15kg. Oby się udało tego dotrzymać [emoji120] bo zachcianki mam straszne - zwłaszcza na słodkie i jakieś niezdrowe jedzenie :) plus oczywiście rosół i mandarynki :)
A jakich żeli nawilżających tamte miejsca używacie teraz w trakcie ciąży?
My zwykłego durexa

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
U mnie +4kg na plusie -mam przykaz od ginekolog nie przytyć więcej niż 15kg. Oby się udało tego dotrzymać
emoji120.png
bo zachcianki mam straszne - zwłaszcza na słodkie i jakieś niezdrowe jedzenie :) plus oczywiście rosół i mandarynki :)
A jakich żeli nawilżających tamte miejsca używacie teraz w trakcie ciąży?
Feminum żel z apteki, może być stosowany bezpiecznie w ciąży.
nie jedz PACZKÓW!!!! zero słodyczy będziesz czuła cię fatalnie. twój organizm i tak dziś dostał dużą dawkę glukozy. Ja w pierwszej ciąży też zjadłam po glukozie normalne śniadanie a po ok 4 h lody do domu ledwo wróciłam. lekara powiedziała że to było bardzo lekko myślne z mojej strony. Więc odłuż to na jutro.
Dzięki za radę, coś w tym może być. Póki co zjadłam śniadanie i na pączki nie mam ochoty. Może wieczorem. Samo picie tej glukozy to było nic w porównaniu do tego jak się czułam później, osłabienie, senność, myślałam że tam nie wysiedze. W ogóle była też inna dziewczyna w ciąży na tym samym badaniu i jej lekarz nie zalecił na skierowaniu pobierania krwi po godzinie tylko po dwóch. Dziwne bo chyba teraz są takie wytyczne że ze ma być trzypunktowa krzywa cukrowa a nie dwu?
 
Znam Twój ból ja postanowiłąm z tym skończyć po nocy gdzie płakałam z bólu a to cholercia dopiero 21tc a gdzie następne 20. Tak więc ja osobiście polecam ćwiczenia
Ćwiczę od 3 dni i nie bolą mnie plecy zero kompletne :) wreszcie czuje że żyję :)

JA puki co beż zachcianek

U mnie na tłusty czwartek póki co kubek glukozy, ale później w planach mam oczywiście kupić pączki i upiec oponki serowe :p
Na plusie 4kg, zachcianki niestety głównie na słodkie co już przed ciążą było moją słabością. Jak waga zacznie jakoś szybko iść w górę to trzeba będzie się ograniczyć ;)
U nas "na te sprawy" pomaga żel nawilżający, a jak czuję dyskomfort to kombinujemy w inny sposób :D ale fakt, libido słabe


Dzięki dziewczyny, będziemy "kombinować" ;) mąż farmaceuta to na pewno coś dobrego z apteki przyniesie :tak: a ćwiczenia na pewno wypróbuję, póki co wybieram się na spacer bo taka pogoda że grzech w domu siedzieć :)
 
Feminum żel z apteki, może być stosowany bezpiecznie w ciąży.

Dzięki za radę, coś w tym może być. Póki co zjadłam śniadanie i na pączki nie mam ochoty. Może wieczorem. Samo picie tej glukozy to było nic w porównaniu do tego jak się czułam później, osłabienie, senność, myślałam że tam nie wysiedze. W ogóle była też inna dziewczyna w ciąży na tym samym badaniu i jej lekarz nie zalecił na skierowaniu pobierania krwi po godzinie tylko po dwóch. Dziwne bo chyba teraz są takie wytyczne że ze ma być trzypunktowa krzywa cukrowa a nie dwu?
Lepiej uważać. Kwaśne pij zabije smak słodkości;)
Dzięki dziewczyny, będziemy "kombinować" ;) mąż farmaceuta to na pewno coś dobrego z apteki przyniesie :tak: a ćwiczenia na pewno wypróbuję, póki co wybieram się na spacer bo taka pogoda że grzech w domu siedzieć :)
Próbuj najpierw ćwiczenia. Farmakologie chodzby najdelilatniejsza wolała bym zostawic na koniec
 
Dziewczyny jeśli macie skurcze po seksie, to może być to wina spermy. Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Po każdym stosunku dostawałam strasznych skurczy. Pierwszy raz się strasznie przestraszyłam bo byłam w 26 tyg ciąży. Dopiero po 3 razie mnie olśniło. I jak zaczęliśmy ze stosunkiem przerywanym, to wszystko wróciło do normy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeśli macie skurcze po seksie, to może być to wina spermy. Ja tak miałam w pierwszej ciąży. Po każdym stosunku dostawałam strasznych skurczy. Pierwszy raz się strasznie przestraszyłam bo byłam w 26 tyg ciąży. Dopiero po 3 razie mnie olśniło. I jak zaczęliśmy ze stosunkiem przerywanym, to wszystko wróciło do normy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadza sie w spermie jest zawart hormon wywołujący skurcze dlatego w ostatnich tygodniach lekarze zalecają jak najwiecej sexu o ile wszytko jest w porządku;)
 
U mnie +4kg na plusie -mam przykaz od ginekolog nie przytyć więcej niż 15kg. Oby się udało tego dotrzymać [emoji120] bo zachcianki mam straszne - zwłaszcza na słodkie i jakieś niezdrowe jedzenie :) plus oczywiście rosół i mandarynki :)
A jakich żeli nawilżających tamte miejsca używacie teraz w trakcie ciąży?

Ja juz + 5 kg i mamy teraz 21+3, powiedz w którym tyg. jesteś?
 
reklama
Do góry