reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U nas wyprawka skomentowana w 80%. Brakuje nam rzeczy typowo aptecznych, wanienki, komody dla Malej. Wózek zamówiony, łóżeczko też. :) mam nadzieję, że do końca kwietnia wszystko już ogarniemy, będzie stało i czekało.
Wczoraj mieliśmy wizytę u lekarza. 32 tyg, mała ma 1286g, drobniutka będzie albo jeszcze nadrobi :) mam zdjęcia z usg 3d, później wstawię :) a z tych gorszych rzeczy to kolejny raz miałam za wysokie ciśnienie, u mnie to rodzinne i w dodatku jestem straszny nerwus.. Dzisiaj kładziemy się na oddział na badania, dostałam już tabletki na nadciśnienie i zobaczymy co dalej..

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo za wysokie masz to ciśnienie? Zdrówka, szpital to niestety nic przyjemnego, ale jak trzeba, to niech lepiej posprawdzają wszystko
 
reklama
U nas wyprawka skomentowana w 80%. Brakuje nam rzeczy typowo aptecznych, wanienki, komody dla Malej. Wózek zamówiony, łóżeczko też. :) mam nadzieję, że do końca kwietnia wszystko już ogarniemy, będzie stało i czekało.
Wczoraj mieliśmy wizytę u lekarza. 32 tyg, mała ma 1286g, drobniutka będzie albo jeszcze nadrobi :) mam zdjęcia z usg 3d, później wstawię :) a z tych gorszych rzeczy to kolejny raz miałam za wysokie ciśnienie, u mnie to rodzinne i w dodatku jestem straszny nerwus.. Dzisiaj kładziemy się na oddział na badania, dostałam już tabletki na nadciśnienie i zobaczymy co dalej..

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
Kciuki za szybkie uregulowanie ciśnienia i powrót do domu.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nixie, też sie zastanawiam czy mi się flaczek wchłonie...Po trzecim... Ogólnie jestem szczupła i nie miałam problemu z dojściem do formy po ciąży. Jednak teraz już ma się te kilka latek więcej no i metabolizm już nie ten... Mam nadzieję, że młoda wyssie ze mnie sporo a i lato będzie sprzyjało aktywności plus dużo warzyw i owoców. :)

No ja tez. Po drugim to miałam nawet mięśnie na brzuchu widoczne. Teraz tez będę dbać o formę ale nie chce za bardzo chudnąć bo z wiekiem to się odbija na twarzy. Tak jak mówisz trzeba zdrowo się odżywiać, być aktywnym to i metabolizm powinien być ok :)
A wracając do tego flaczka to ja lubię ten brzuch po porodzie, jest taki mięciutki i śmieszny jak ciasto do pizzy :D ale lepiej żeby jak najszybciej się wchłonął.
 
Dużo za wysokie masz to ciśnienie? Zdrówka, szpital to niestety nic przyjemnego, ale jak trzeba, to niech lepiej posprawdzają wszystko
Zawsze jak idę na wizytę to mam wysokie, najniższe jakie miałam to 150/98, a wczoraj już 170/105. Jak na razie siedzę w sali, pobrali tylko krew, mocz do badania i zrobili ktg :) dostałam tabelkę do znaczenia ruchów dziecka i będę miała robione badania z całodziennego moczu, który trzeba zbierać w specjalny pojemnik :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1523099335-2f21b462b70d6bec-aaaaaa.jpeg

Witajcie dziewczyny :) my juz po III prenatalnym, wszystko jest w porządku i w normie. Mały o 2 tygodnie starszy, wazy 1950g, ułożony jest juz główka do dołu. Na badaniu cały czas sie uśmiechał aż lekarz mówił Że pogodne dziecko nam sie trafiło.
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze jak idę na wizytę to mam wysokie, najniższe jakie miałam to 150/98, a wczoraj już 170/105. Jak na razie siedzę w sali, pobrali tylko krew, mocz do badania i zrobili ktg :) dostałam tabelkę do znaczenia ruchów dziecka i będę miała robione badania z całodziennego moczu, który trzeba zbierać w specjalny pojemnik :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
Może masz syndrom białego fartucha?
W sensie możesz w domu mieć normalne ciśnienie, ale jak pielęgniarka, położna czy lekarz mierzy to podskakuje..
Dziwnie to brzmi ale są tacy ludzie..[emoji4]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze jak idę na wizytę to mam wysokie, najniższe jakie miałam to 150/98, a wczoraj już 170/105. Jak na razie siedzę w sali, pobrali tylko krew, mocz do badania i zrobili ktg :) dostałam tabelkę do znaczenia ruchów dziecka i będę miała robione badania z całodziennego moczu, który trzeba zbierać w specjalny pojemnik :)

Napisane na G3112 w aplikacji Forum BabyBoom
ja też na wizycie mam zawsze ciut wyższe, tylko że u mnie to jest jakieś 130-135... a i tak moja gin kazała mi mierzyć w domu, żeby sprawdzić czy ok. no i w domu jak mierzę, to nie przekracza 120
 
Hejka :) zapraszam was dziewczyny do nowej grupy sprzedażowej z ubrankami między innymi dziewczyn z babyboom ^.^ jestem jedną z wrześniowych mam 2017 która robi powoli porządki w szafie i pozbywa się ubranek dziecięcych. Może któraś z was jest na etapie kompletowania wyprawki i czegoś potrzebuje . Poniżej wam linka podrzucę :
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Jeśli interesują was konkretne rozmiary czy rodzaj ubrań piszcie na grupie , coś się na pewno znajdzie
 
Może masz syndrom białego fartucha?
W sensie możesz w domu mieć normalne ciśnienie, ale jak pielęgniarka, położna czy lekarz mierzy to podskakuje..
Dziwnie to brzmi ale są tacy ludzie..
emoji4.png


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mam :) W domu mam dobre ciśnienia - mierzę od 3 miesięcy 3 razy dziennie i na palcach jednej ręki mogę policzyć te pomiary, kiedy było wyższe (ale nigdy ponad 140/90!)- a u ginekologa ZAWSZE mam podwyższone 145/85, ostatnio nawet 162/90 ;) Co ciekawe tylko jak jestem pacjentką to mam podwyższone, sam szpital tak na mnie nie działa :D
 
reklama
1523099335-2f21b462b70d6bec-aaaaaa.jpeg

Witajcie dziewczyny :) my juz po III prenatalnym, wszystko jest w porządku i w normie. Mały o 2 tygodnie starszy, wazy 1950g, ułożony jest juz główka do dołu. Na badaniu cały czas sie uśmiechał aż lekarz mówił Że pogodne dziecko nam sie trafiło.
Miłego dnia!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Słodki szkrabek [emoji4]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry