reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@Zosia933, @optima - ogromne gratulacje! I jeden i drugi Synuś przesłodki :D

Jeszcze nie czerwiec, a już tyle mam zdążyło urodzić! :D Bardzo jestem ciekawa ile maluszków będzie z Dnia Dziecka (no i czy w ogóle będą ;)) :)
 
Gratuluję :D
Ja bym chciała przed terminem urodzić, bo te upały mnie wykończą. Chyba zacznę kręcić biodrami na piłce ale znając życie pewnie cały upalny czerwiec będę w ciąży i przenoszę :p
 
Hej mi jeszcze zostało 13 dni do terminu w sumie już bym mogła urodzić [emoji6] czy teraz jak pójdę ostatni raz do lekarza czy on mi coś powie na temat porodu czy się zbliża czy nie bo moja doktorka nie jest zbyt rozmowna [emoji6]
 
reklama
Hej mi jeszcze zostało 13 dni do terminu w sumie już bym mogła urodzić [emoji6] czy teraz jak pójdę ostatni raz do lekarza czy on mi coś powie na temat porodu czy się zbliża czy nie bo moja doktorka nie jest zbyt rozmowna [emoji6]
Mój twierdzi, że widział już kobiety chodzące po parę tygodni z rozwarciem na dwa palce i babki z twardymi szyjkami, które zahaczyly o szpital po drodze z kościoła bo miały przeczucie, że coś jest nie tak a dwie godziny później było już po wszystkim. Także stwierdził, że każdy lekarz, który przepowiada rychly poród bądź przenoszone dziecko wróży z fusów ;)
 
Do góry