reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny ja juz po [emoji13] doktorek śmieszny i miły no i chyba co najwazniejsze jeszcze lepszy niz moja dotychczasowa gin [emoji848]a tak sie stresowalam [emoji849] duuzooo mowil, opowiadał i pokazywal dokładnie co widac na usg, uspokoil mnie bardzo, z dzidzia jest wszystko dobrze ma ponad 11cm i wazy okolo 131g[emoji7] nic sie tam zlego nie dzieje, ale na wszelki wypadek kazał brac magnez i duphaston 2 tabletki dziennie i duzo odpoczywać.
Cytologia pobrana, zlecił mi dodatkowo cytomegalie i różycz ke bo tamta gin mi nie kazala, Kolejna wizyta za 3 tygodnie, wtedy jeszcze bedzie badanie piersi.
Niestety zdjecia usg nie mam ale widzialam tego malucha jak tam skakal albo inaczej - skakala i kopala [emoji13][emoji7][emoji7] on tez nie mial jakos wątpliwości co do plci [emoji7][emoji13][emoji13]
No super! Extra że gość w porZądku:):) bierz leki jak kazał nie zaszkodza:)
 
reklama
Hej... Trzeci dzień boli mnie brzuch. Takie chyba skurcze po obu stronach. Pamiętam, że pisalyscie ze pomaga magnez. Jaki bierzecie...?
 
Hej... Trzeci dzień boli mnie brzuch. Takie chyba skurcze po obu stronach. Pamiętam, że pisalyscie ze pomaga magnez. Jaki bierzecie...?
Mialam ostatnie kilka dni takie bole. Biore magnez b6 3tab dziennie a teraz dodatkowo mam brac duphaston
@Kaamilaaa
Super wiesci i kiedy kolejna wizyta ?
i na co ten magnes i duphaston??
Magnez na te bóle ktore ostatnio mi dokuczaly no i duphaston czyli progestenron wspomagajacy utrzymanie ciazy [emoji6]
 
Dziewczyny ja juz po [emoji13] doktorek śmieszny i miły no i chyba co najwazniejsze jeszcze lepszy niz moja dotychczasowa gin [emoji848]a tak sie stresowalam [emoji849] duuzooo mowil, opowiadał i pokazywal dokładnie co widac na usg, uspokoil mnie bardzo, z dzidzia jest wszystko dobrze ma ponad 11cm i wazy okolo 131g[emoji7] nic sie tam zlego nie dzieje, ale na wszelki wypadek kazał brac magnez i duphaston 2 tabletki dziennie i duzo odpoczywać.
Cytologia pobrana, zlecił mi dodatkowo cytomegalie i różycz ke bo tamta gin mi nie kazala, Kolejna wizyta za 3 tygodnie, wtedy jeszcze bedzie badanie piersi.
Niestety zdjecia usg nie mam ale widzialam tego malucha jak tam skakal albo inaczej - skakala i kopala [emoji13][emoji7][emoji7] on tez nie mial jakos wątpliwości co do plci [emoji7][emoji13][emoji13]
No i po strachu :) super, ze z dzidzia wszystko w porządku i lekarz ok :)
 
reklama
@Paulina97 trzymaj się i nie poddawaj!!

Ja wróciłam z pracy pół godziny temu. Fizycznie jest ok, ale psychicznie padam na twarz. Prawie cały dzień z moją "ulubioną" szefową... znowu akcje typu "wymuszanie zastępstwa" i obarczanie swoimi problemami i obowiązkami.. ale nie dam się tak łatwo [emoji123][emoji123][emoji123] byłam w szkole od 11 do 20.40 a ona dopiero o 20.30 zapytała "a jak Ty się w ogóle czujesz?" ^^
 
Do góry