reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziewczyny ja juz po [emoji13] doktorek śmieszny i miły no i chyba co najwazniejsze jeszcze lepszy niz moja dotychczasowa gin [emoji848]a tak sie stresowalam [emoji849] duuzooo mowil, opowiadał i pokazywal dokładnie co widac na usg, uspokoil mnie bardzo, z dzidzia jest wszystko dobrze ma ponad 11cm i wazy okolo 131g[emoji7] nic sie tam zlego nie dzieje, ale na wszelki wypadek kazał brac magnez i duphaston 2 tabletki dziennie i duzo odpoczywać.
Cytologia pobrana, zlecił mi dodatkowo cytomegalie i różycz ke bo tamta gin mi nie kazala, Kolejna wizyta za 3 tygodnie, wtedy jeszcze bedzie badanie piersi.
Niestety zdjecia usg nie mam ale widzialam tego malucha jak tam skakal albo inaczej - skakala i kopala [emoji13][emoji7][emoji7] on tez nie mial jakos wątpliwości co do plci [emoji7][emoji13][emoji13]
Super! Fajnie, ze przekonałaś się do lekarza-faceta :))))
 
reklama
Mieliśmy dzisiaj ozdabiac pierniczki ale bez zapowiedzi przyszli tesciowie :/ i siedzieli 2h to tyle co zrobilam. Jutro będziemy ozdabiac i pojedziemy po choinke
 
@Paulina97 trzymaj się i nie poddawaj!!

Ja wróciłam z pracy pół godziny temu. Fizycznie jest ok, ale psychicznie padam na twarz. Prawie cały dzień z moją "ulubioną" szefową... znowu akcje typu "wymuszanie zastępstwa" i obarczanie swoimi problemami i obowiązkami.. ale nie dam się tak łatwo [emoji123][emoji123][emoji123] byłam w szkole od 11 do 20.40 a ona dopiero o 20.30 zapytała "a jak Ty się w ogóle czujesz?" ^^

No faktycznie bardzo mila.... :frown: naprawdę podziwiam że potrafisz pracować tyle godzin.
 
@Paulina97 trzymaj się i nie poddawaj!!

Ja wróciłam z pracy pół godziny temu. Fizycznie jest ok, ale psychicznie padam na twarz. Prawie cały dzień z moją "ulubioną" szefową... znowu akcje typu "wymuszanie zastępstwa" i obarczanie swoimi problemami i obowiązkami.. ale nie dam się tak łatwo [emoji123][emoji123][emoji123] byłam w szkole od 11 do 20.40 a ona dopiero o 20.30 zapytała "a jak Ty się w ogóle czujesz?" ^^
Bała się odpowiedzi ;) zapytała na sam koniec, bo co jakbys powiedziała o 12, że zle? Mialaby jeszcze biedna wyrzuty sumienia, ze2 będziesz tyle czasu w pracy
 
No faktycznie bardzo mila.... :frown: naprawdę podziwiam że potrafisz pracować tyle godzin.
Nastawiłam się na tryb "działanie" ale widzę, że odbija się to na moim zdrowiu. Od powrotu z pracy mam jakieś takie nerwowe, wewnętrzne drgawki (?).. coś w tym stylu. To chyba reakcja na stresujący dzień i tylugodzinny poker face. Byle do świąt!!
 
Bała się odpowiedzi ;) zapytała na sam koniec, bo co jakbys powiedziała o 12, że zle? Mialaby jeszcze biedna wyrzuty sumienia, ze2 będziesz tyle czasu w pracy
Oczywiście na koniec jeszcze nasłuchałam jak to ona jeździła po tournee po Europie w 8 miesiącu ciąży ^^ człowiek nie podlegający jakimkolwiek reformom ^^
 
reklama
Do góry