reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Laski a jak urodzimy to zostajemy na wątku nie? Przyzwyczaiłam się do was i brakowaloby mi was. Nawet nie wiecie jak chciałabym się spotkać z wami ..... A jak nie to wynajmujemy busa piętrowego i przyjeżdżacie wszystkie bez wyjątku do mnie
Juz tu była mowa o zamkniętym wątku[emoji6] zrobimy taki i tam będzie tak bardziej "prywatnie"[emoji6] po porodzie pewnie sie troche wykruszymy ale ja na pewno bede tu zagladac na tyle na ile pozwolą mi dzieciaki [emoji6]

Moze nie bedzie tak zle z czasem jak myślałam bo moze sie okazac ze tz nie bedzie wyjeżdżać za granice tylko bedzie miec prace na miejscu wiec nie bede tak większość czasu sama z dziećmi [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczynki .... byłam na spotkaniu w szkole i kupilam ze przy okazji płaszcz w mango powiedzcie że ładny? Musiałam se poprawić humor....gadamy ale bardzo urzedowo..... najważniejsze że córcia zadowolona że byłam .... Zobacz załącznik 926275
Fajowy! Nie ma jak zakupy na poprawę nastroju :D
Ja dziś upolowalam pierwsze ciążowe spodnie, a wszystko przez nerwy diabetologa :p
To mój ulubiony płaszczyk z Mango, mam go już chyba z 5 lat [emoji41] i wcale nie był drogi. Super firma :)) Zobacz załącznik 926276
Jak laleczka!
Mała ma z kogo czerpać urodę :))
 
Mnie też już dzisiaj coś bierze [emoji21]
Ja mojego tz zaraz zgonie z kompa żeby zrobil mi magicznej mikstury [emoji14]
Woda do garnuszka, postawic na gaz, wkroic do tego kilka plasterkow imbiru, sok z cytryny. Zagotować. Do kubka dac herbate, zalac ja tym wywarem [emoji14] dodac plasterek cytryny i miód[emoji6] juz kilka razy ratowalo mnie to przed przeziebieniem wiec polecam [emoji123][emoji106]
Hehe:) myślę ze wątek nawet po pprodzie się utrzyma jeśli tylko będziemy o to dbac:)
Dokładnie [emoji6]
 
Ja mojego tz zaraz zgonie z kompa żeby zrobil mi magicznej mikstury [emoji14]
Woda do garnuszka, postawic na gaz, wkroic do tego kilka plasterkow imbiru, sok z cytryny. Zagotować. Do kubka dac herbate, zalac ja tym wywarem [emoji14] dodac plasterek cytryny i miód[emoji6] juz kilka razy ratowalo mnie to przed przeziebieniem wiec polecam [emoji123][emoji106]Dokładnie [emoji6]
Mnie od wczoraj ucho boli. Oby się to nie przerodziło w coś gorszego. Jutro lecę po imbir i cytryna w ruch
 
reklama
tylko moze po porodzie utworzymy sobie nowy ? bo tutaj juz jest tyle postow a co dopiero będzie w czerwcu? [emoji16][emoji23]
 
Do góry