• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

W ciąży u misi na usg wykryto poszerzenie miedniczki nerkowej miało zejść po urodzeniu no ale nie zeszło .... Wiec mamy wodonercze prawostronne po miesiacu poltora zycia doszla kamica nerkowa i hipercaciuria (za duzo wydala wapnia z organizmu z moczem ) do tego obnizone napiecie miesniowe i asymetria ułożeniowa (rehabilitowalysmy sie z fizjo przez 4 /5 miesiecy dwa razy w tyg) waga urodzeniowa 3600 obecnie 14 miesiecy i waga 7400 ... Jezdzimy bo poradniach w sume jestesmy pod opieka chyba 8/9 poradni specjalistycznych middzy innymi poradni genetycznej ,gastroenterologicznej, metabolicznej kości , neurologicznej (do dziś misia jest nie szczepiona) teraz ma za duzo wapnia w krwi przez co ma podejrzenia hierpcalcemi ...... Dwa tyg bylismy w lodzi dostalismy kolejne skierowanie do szpitala na oddzial nie zgodzilam sie zeby nas kladli wiec musimy jechac na jednodniowe badania .... I tak ciagle coś myślałam ze jak sie urodzi problemy sie skoncza bo ja po 4 poronieniach przed nia cala ciaza na zastrzykach i garsci leków ale niestety problwmy sie dopiero zaczely bo to ze ja mialam przesrane to nic w porownaniu z tym co ona przechodzi ... Kazde wejscie do gabinetu i zblizajacy sie lekarz to histeria [emoji24][emoji24] to itak ne wszystko bo dlugo by opowiadal ale tak po łepkach tak ro u nas wyglada

Boże biedulka z tej Twojej małej:/// trzymam kciuki za Was zeby powolutku wszystko się wyprostowało.
 
reklama
Trochę się bałam jak mnie przyjmiecie, ale czytając was przekonałam się, że są tu same fajne babeczki:-) :) Jak byłam w poprzedniej ciąży to też co niektórzy mnie kytykowali ale teraz mam to w nosie. Liczy się dla mnie zdanie mojej córki. Ma 8 lat i też bardzo przeżyła nasza stratę. Teraz jeszcze nie wie że jestem w ciąży, powiem jej dopiero po połowkowych:)
Córka nie domyśla się? Moja 8latka już po tyg od testu podejrzewała, że jestem w ciąży ;-) Musiałam się przyznać ;-)
 
No wlasnie moze wedlug niej za wolno spada[emoji848] no albo reszta wyników tez cos jej pokazala i dlatego zwiększyła[emoji848]
No lekarz z niej dobry, opinie ma w porządku, mysle ze wie co robi [emoji57]
Tylko od razu polecialam sprawdzic czy mi tabletek starczy do tego 7.01 bo wtedy mam miec kolejna wizyte u gin i dopiero wtedy mi przepisze kolejne [emoji14]
Myślę że lekarka ci dawkę podniosła bo jak na dawkę 75 to wynik nie jest jakiś mega niski, pewnie dąży do tego żeby było około 1,5 tsh.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry