Hehe no pokaznyJaki sliczny [emoji7][emoji7]
I tak jestem tu "najwieksza" [emoji85] Zobacz załącznik 926553Zobacz załącznik 926554
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Hehe no pokaznyJaki sliczny [emoji7][emoji7]
I tak jestem tu "najwieksza" [emoji85] Zobacz załącznik 926553Zobacz załącznik 926554
Hemoglobine zawsze dopuszczalny Max, erytrocyty przekroczone i hematokryt przekroczony. W ciąży to się obniża. Hematokryt obniżył mi się dopiero od heparyny, a zawsze mimo wypitych 3l wody przekroczonyA jak bardzo powyżej normy miałaś hemoglobinę i erytrocyty? Hematokryt był za wysoki czy za niski? Właśnie patrzę na moje wyniki przed ciaza (wtedy nie brałam acardu) i te 3 parametry miałam bardzo blisko górnej granicy normy. A w wynikach badań z grudnia mam już wszystkie te parametry bliżej dolnej granicy, pewnie działanie acardu.
Ja mam 15 i 2 dniz usg , a z om 16 i 2 dni , jestem ciekawa czy na polowkowym cos się zmieni
No mnie kusi ten detektor...ale ja panikara jestem...nie wyczuje i oszaleje pewnie![]()
Miło się czyta takie komentarzeWitam! Ja tez z tych nowych na watku, ze tak powiem, jestem wczorajszaMy czekamy na drugie dziecko, bo sie pozno wzielismy za powiekszanie rodziny. Gdybysmy sie z mezem poznali wczesniej to pewnie tez by bylo wiecej pociech. Uwazam, ze duze rodziny sa super
Nie wiem, czemu w dzisiejszych czasach niektorzy sie czepiaja, kiedy jest wiecej niz dwoje dzieci. Przeciez to, czy dzieci sa zadbane i szczesliwe nie zalezy od ich liczby a od rodzicow. Mozna miec jedno dziecko i je zaniedbywac a mozna miec 12 i miec super rodzinke. Mam dwie kolezanki z czworka dzieci i jedna znajoma z piatka i sa super zgrana druzyna!
![]()
Ja czuję już ruchy, ale tylko jak poleże dłużej na plecach. Może masz łożysko na przedniej ścianie? Napewno niedługo też poczujeszDziewczyny mam pyt czy czujecie ruchy maleństwa? Zaczynam sie denerwować, z córka czułam w 17/18 tydz a z synkiem 14tc i kopał do końca, wcześniej cos tam sie przetrwało- a teraz nic
A dodam ze od piatku zaczne 17tc
Pokazny brzuszekJaki sliczny [emoji7][emoji7]
I tak jestem tu "najwieksza" [emoji85] Zobacz załącznik 926553Zobacz załącznik 926554
Mysle ze najlepiej bedzie jak skonsultujesz te wyniki jak najszybciej z endokrynologiem. Te wyniki, i z pewnoscia usg tarczycy da mu obraz tego co sie dzieje. Zreszta ten wynik miesiac temu juz mialas leciutko podwyższonDziewczyny może któraś mi pomoże z interpretacją wyników? Tydzień temu robiłam tsh i wyszło mi 6,1 (norma dla kobiet w ciąży II trymestr w moim laboratorium to 0,1-2,35). Wczoraj byłam u ginekologa i dostałam euthyrox 75 na zbicie tsh, zlecenie badań ft3 i ft4 i mam iść do endokrynologa 29.12.
Dzisiaj zrobiłam badania:
ft3 3,1 (norma dla II trymestru to 2,09-3,55)
ft4 0,94 (norma dla II trymestru to 0,8-1,3)
Nie wiem zupełnie jak mam to interpretować, niby w normie ale to tsh 6,1 mnie przeraziło i nie wiem skąd się wzięło tak wysokie, miesiąc wcześniej miałam 2,58![]()
Ale nie przegonisz [emoji14]Pokazny brzuszekja chyba Cie gonie ze swoim
![]()
Mowisz? Dajesz mi takie wyzwanie? [emoji23][emoji23][emoji23]Mysle ze najlepiej bedzie jak skonsultujesz te wyniki jak najszybciej z endokrynologiem. Te wyniki, i z pewnoscia usg tarczycy da mu obraz tego co sie dzieje. Zreszta ten wynik miesiac temu juz mialas leciutko podwyższon
Widzisz ja miałam podobne tsh i mimo ze w 4tygodnie ladnie spadlo do normy, mam zwiekszona dawke...Ale nie przegonisz [emoji14]