reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Na pewno czuje się bezkarny, ale ja nie daruje[emoji16] za stan budynku i zostawienie kluczy w drzwiach wejściowych takie odszkodowanie mu dowalę (plus oczywiście koszty wykonczenia) że będzie tego żałować do obejrzenia na życia[emoji23]
Trzymam kciuki zeby jak najszybciejnsie udało odzyskac pieniądze
 
Wiem ze w domu i tak zrobie jak bede uwazala ale po prostu wolalabym uniknąć komentarzy, pouczania i nacisku ze stony położnych.

Ja po tym co przeszłam przy karmieniu młodego mam blokade i zwyczajnie nie mam zamiaru drugi raz się tego podjąć.

Rozumiem:) zrób tak jak Ci serce podpowiada:) tylko wtedy będziecie z malutka szczęśliwe:)
 
O matko, ja jestem strasznie drażliwa na takie komentarze z zewnątrz, nie wiem jak to zniosę ^^ chyba trzeba je szybko ucinać i faktycznie uwierzyć w swoją intuicję. :)) ja będę probowała karmić, chociaż nie wyobrażam sobie moich piersiątek w tej roli ^^
Ja to samo, moje malutkie piersiatka, mają produkować takie ilości mleka żeby dziecko się najadlo. Szok. Ciężko w to uwierzyć.
 
:))) albo polubisz ten stan rzeczy, albo nie:) są tylko i wyłącznie dwa obozy:)
Na fb jest gruba pod wodza Hafiji poradnik laktacyjny, i sama Hafije możesz spróbować poczytać. Zrób to tylko przed porodem:)
Dzięki, poczytam na pewno! :)) nastawiam się, że to nie jest takie piękne i proste jak podpowiadają wyobrażenia i oczekiwania ;)
 
Wypada ciężarnej w taką kiecę się ubrać? Czy wyglądam jakbym się najadla za mocno? [emoji849][emoji849][emoji849] i tak zza konsoli mnie nie będzie prawie widać dlatego nie szaleję z brokatem i błyskiem. W końcu będę w robocie.
20181231_115854.jpeg
20181231_115825.jpeg
 
reklama
Do góry