reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mąż zrobił wczoraj zakupy. I w ten sposób mamy na dzisiaj dwie bułki i masło w lodówce.
Kiedyś piekłam bułki, ale wyszły jak kamienie. Muszę poszukać jakiegoś łatwego przepisu
 
reklama
Czesc dziewczyny w nowym roku [emoji8]

Ale mnie dzis głowa boli [emoji52] jakbym pila wczoraj drinki a nie piccolo [emoji52] poszlam spac o 1 tz kolo 2 i od tego czasu myślałam ze go z lozka wyrzuce [emoji52] tak chrapal jak nigdy i za nic nie przestawal [emoji849] tragedia [emoji849]także nie spalam jakos porządnie bo co chwilę jego chrapanie mnie budzilo [emoji52]
Witajcie, chyba coś jest nie tak bo mnie też głowa boli [emoji53] ja mojego męża chciałam wyrzucić z łóżka bo tak samo miałam w nocy jak Ty [emoji21] co chwilę go uderzalam łokciem ale nic nie pomagało [emoji53]
 
Dzień dobry! Wróciłam. To był dla nas intensywny czas. Święta, wesele, poprawiny i sylwester. Teraz tylko podróż poślubna :D
Wróciliśmy z Sywlka o 3 (moja córka poszła spać o 2.30 :O, na weselu o 3) i jeszcze w łóżkach.
Co do wychodzenia to ja nie lubie siedzieć w domu, więc my często wychodzimy, choć najczęściej z dzieckiem. I malować też się lubię, z domu bez makijażu nie wyjdę ;)
Szczęśliwego Nowego Roku Kochane! Aby wszystko było po Waszej myśli :*
 
Witajcie, chyba coś jest nie tak bo mnie też głowa boli [emoji53] ja mojego męża chciałam wyrzucić z łóżka bo tak samo miałam w nocy jak Ty [emoji21] co chwilę go uderzalam łokciem ale nic nie pomagało [emoji53]
No to wiesz jak sie czuję [emoji849]masakra, i im tz głośniej chrapal to mlody bardziej sie krecil w lozeczku i to mi tez nie dawalo spac [emoji849]

Ja chce juz miec mieszkanie jakiekolwiek ! [emoji37]tak żeby mlody spal w swoim pokoju, wtedy wszyscy sa wyspani a tak to dupa [emoji849]
Dzień dobry! Wróciłam. To był dla nas intensywny czas. Święta, wesele, poprawiny i sylwester. Teraz tylko podróż poślubna :D
Wróciliśmy z Sywlka o 3 (moja córka poszła spać o 2.30 :O, na weselu o 3) i jeszcze w łóżkach.
Co do wychodzenia to ja nie lubie siedzieć w domu, więc my często wychodzimy, choć najczęściej z dzieckiem. I malować też się lubię, z domu bez makijażu nie wyjdę ;)
Szczęśliwego Nowego Roku Kochane! Aby wszystko było po Waszej myśli :*
Gdzie w podróż poslubna ? [emoji4]
 
Czyżby moje pierwsze wyzwanie noworoczne ;)
20190101_111825.jpeg
 
reklama
Do góry