reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja też tak mam że 7.02 mam na 9.30 prenatalne A o 13 wizyte u ginekolog mojej
Ja ide na usg 24.01 do mojego doktorka ktory raz skierowal mnie na badania do szpitala na prenatalne ale chyba przy polowkowych jest tylko jedno badanke usg nie?
To raczej juz mi skierowania nie da tylko sam zrobi bo certyfikat ma a sprzęt w luxmedzie też ma raczej dobry
 
reklama
Ja na razie też jakoś spycham to na dalszy plan, choć przed planowaniem dziecka, jak widziałam na filmie rodzącą kobietę, to czułam się jakbym sama rodziła, takim strachem mnie to napawało :D Ale wiadomo czas leci szybko i pora zacząć się nad tym zastanawiać ;)
Ja za to po porodzie jak tylko widzę w tv jakis porod to momentalnie sie wzruszam :)
Dla mnie porod byl piekny serio, mimo calej mocy boli krzyzowych gdzie ryczalam z bolu to na drugi dzien jak juz trafilan na sale porodowa nic mnie nie bolalo i po samym porodzie powiedzialam do meza "dibra rodzic moge ja, ale w ciazy będziesz Ty chodzic jak chcesz drugie" :)
 
Teraz moge podziekowac !!! [emoji16] chyba znalezlismy idealne dla nas [emoji7] teraz tylko wszystko w tym miesiacu ogarnac i w lutym juz bedziemy mieszkać sami !!! [emoji7][emoji7] nawet nie wiecie jak sie cieszę !! do klucia idzie sie przyzwyczaić [emoji6] mowie ci to ja, osoba ktora boi sie igieł [emoji12]Super ze wszystko dobrze [emoji8][emoji8]no i do endo jak najszybciej bo musisz zaczac zabijać to tsh. Gin ci nie przepisał od razu czegoś ?
Super, że się udało z mieszkaniem [emoji8] to dalej w Wodzisławiu czy gdzieś indziej?
Cześć Dziewczyny, czy pozwolicie dołączyć do czerwcowych mam?
Gratulacje i witaj w gronie [emoji8]
@Silje1008
@Malentka
@Pianistka1991
@Justka84
Bardzo Wam dziękuję za zaproszenie :) Napisałam do Agatki.
@Kaamilaaa tak Kochana właśnie dotarłam :D
Jako, że to moja pierwsza ciąża (16tc), a wszystko jest dla mnie nowe, więc każda rada i wsparcie jest na wagę złota ;) Do tej pory, poza trilionem badań, nie było czasu na nic więcej, więc do ogarnięcia przede mną wszelkie wózki, sposób porodu itd :D
To też jest moja pierwsza ciąża i też jestem zielona [emoji43] moja siostra dobrze obeznana w wózkach więc mam tyle szczęścia, że mi pomoże wybrać [emoji4]
Cześć kobietki . Jadę do hepatologa trzymajcie kciuki . Denerwuje się strasznie i tak jak nie pale ,tak bym zapaliła już od paru dni ...... Ale oczywiście wiem że nie mogę [emoji4]
Wszystko będzie dobrze [emoji8]
 
No to faktycznie jest super sprawa, jak moja Malutka się znacznie uaktywniła to miałam +1000 do dobrego nastroju [emoji3] super uczucie [emoji3]

Cześć dziewczyny, obudził mnie ból gardła, ale chyba nie gorszy niż wczoraj więc jest dla mnie nadzieja. Waga zaczyna mi płatać figle, od kilku dni codziennie powoli rośnie i w sumie wiem, że to normalne, ale jak nie przytyłam przez pierwsze 15-16 tygodni, tak w 19 już mam prawie 2,5 kg na plusie [emoji849]
ja mam od początku 3kg na plus, też mi z tym źle [emoji849]
Cześć kobietki . Jadę do hepatologa trzymajcie kciuki . Denerwuje się strasznie i tak jak nie pale ,tak bym zapaliła już od paru dni ...... Ale oczywiście wiem że nie mogę [emoji4]
Trzymam kciuki będzie dobrze. Musisz podjąć jakieś decyzje.
Dziewczyny kochane w którym skonczonym tygodniu ciąży bedziecie miały robione badania połówkowe? Tak to wypierałam ze strachu myślami a przyszedł czas ,żeby się zapisać
Ja skończony 21tc.
Źle zapytałam mialo byc z czym ten makaron ;)
z podsmażyonym brokułem sosem pomidorowym i parmezanem. [emoji6]
 
No to faktycznie jest super sprawa, jak moja Malutka się znacznie uaktywniła to miałam +1000 do dobrego nastroju [emoji3] super uczucie [emoji3]

Cześć dziewczyny, obudził mnie ból gardła, ale chyba nie gorszy niż wczoraj więc jest dla mnie nadzieja. Waga zaczyna mi płatać figle, od kilku dni codziennie powoli rośnie i w sumie wiem, że to normalne, ale jak nie przytyłam przez pierwsze 15-16 tygodni, tak w 19 już mam prawie 2,5 kg na plusie [emoji849]
Trzymam kciuki zeby juz dzisiaj całkiem minęło!
A co do wagi to niestety mnie z.ainspirowalas i też stanelam to malo nie spadlam :) przytułam juz 3kg od poczatku ciąży bylam pewna, ze mniej.
Eh a lekarz za 2 tyg znowu bedzie sie ze mnie smiac ze tak dużo. Jeszcze te wizyty na wieczór zawsze co gorsze. Nawet wydaje mi się, ze malo jem a tyle tyje to okrutne :(
Cześć kobietki . Jadę do hepatologa trzymajcie kciuki . Denerwuje się strasznie i tak jak nie pale ,tak bym zapaliła już od paru dni ...... Ale oczywiście wiem że nie mogę [emoji4]
Trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze! Fajnie jakbys juz nigdy do tego nalogu nie wracala ;) tyle, ze pewnie latwo sie mowi komus kto nigdy nie palil
 
No to faktycznie jest super sprawa, jak moja Malutka się znacznie uaktywniła to miałam +1000 do dobrego nastroju [emoji3] super uczucie [emoji3]

Cześć dziewczyny, obudził mnie ból gardła, ale chyba nie gorszy niż wczoraj więc jest dla mnie nadzieja. Waga zaczyna mi płatać figle, od kilku dni codziennie powoli rośnie i w sumie wiem, że to normalne, ale jak nie przytyłam przez pierwsze 15-16 tygodni, tak w 19 już mam prawie 2,5 kg na plusie [emoji849]

O tak, jak maleństwo się rusza to też mi uśmiech z buzi nie schodzi :) Cudowne uczucie!
Mój szkrab zaczął szybko dawać znać o sobie, bo pierwsze łaskotanie podczas siedzenia poczułam już w 10tc. A od 13tc mały jest bardzo aktywny, ale uwielbiam to :) Na każdym usg szaleje, tak, że ostatnio zrobił nawet fikołka :D
U mnie waga o zgrozo skoczyła już w pierwszym miesiącu o 2 kg, spodnie musiałam od razu zmieniać na większy rozmiar, bo brzuch "napuchł" nieźle. Od tego momentu waga na razie stoi, ale niedługo zacznie mnie znowu przybywać. Moja mama przed ciążą ważyła 47 kg, a w ciąży przytyła ... 30 kg! Tyle, że wtedy były czasy, że uważano, że kobieta powinna jeść za dwoje. Mam nadzieję, że mnie tak potworne przybranie na wadze nie czeka :(
 
reklama
Do góry