reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dziękuję dziewczyny :)
Szłam z założeniem, że będzie akurat w dniu, kiedy mam kończyć 20tc, ale na badaniach okazało się, że jednak mała jest krótsza a ciąża jest kilka dni młodsza... Też tak macie, że co badanie to inny termin porodu? Ja już głupieję i nie wiem, którego się trzymać, a termin z om jest wcześniejszy o tydzień z usg, wiec go nie uzjnaję. Z om wychodzi mi dokładnie 20+4 :(
Spokojnie , taka różnica to nie różnica :) ja mam dokładnie dzis 19+2 A z om 20+2 od samego poczatku u mnie tak jest [emoji5]
 
reklama
Ja mialam w 19 + 1 [emoji5]
Lekarz mi mowil ze na nfz polecają przychodzić po 20 bo gorszy sprzęt [emoji16]
A ja słyszałam, że dziecko w czasie od prenatalnych do 22 tygodnia potrafi podwoić swoją masę i wszystko dokladniej widać [emoji848] jakakolwiek jest prawda - najważniejsze żeby lekarz zrobił to dokładnie i niczego nie przeoczył ;)
 
A ja słyszałam, że dziecko w czasie od prenatalnych do 22 tygodnia potrafi podwoić swoją masę i wszystko dokladniej widać [emoji848] jakakolwiek jest prawda - najważniejsze żeby lekarz zrobił to dokładnie i niczego nie przeoczył ;)

Tez słyszałam, ze narządy są większe i łatwiejsze do oceny w tym 22tc, wiec w zasadzie im później tym lepiej przy połówkowych.
 
Właśnie czekam na badanie i przekonam się czy coś wyroslo między nóżkami i jest szansa na Szymona [emoji3] moj brat ma trzy córy - przydałaby sie jakaś równowaga!
Będę trzymać kciuki za chłopczyka:) Ja czekam do połówkowych żeby sprawdzić czy u mojego bombelka nic nie wyrosło:D
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :)
Szłam z założeniem, że będzie akurat w dniu, kiedy mam kończyć 20tc, ale na badaniach okazało się, że jednak mała jest krótsza a ciąża jest kilka dni młodsza... Też tak macie, że co badanie to inny termin porodu? Ja już głupieję i nie wiem, którego się trzymać, a termin z om jest wcześniejszy o tydzień z usg, wiec go nie uzjnaję. Z om wychodzi mi dokładnie 20+4 :(
Ja się trzymam tego om jak liczę. Ale termin porodu to już mam 2 podany więc jakoś ściśle się tego nie trzymam zobaczę co na połówkowym powiedzą o terminie
 
Do góry