Powiem że też nie mogę się doczekać. Połówkowe teraz przede mną na koniec stycznia. A ruchy są jak laskotkiA mnie wszystko cieszy, pierwsze ruchy to wydarzenie, kolejnego usg nie mogę się doczekać mimo że to nie pierwsza ciąża![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Powiem że też nie mogę się doczekać. Połówkowe teraz przede mną na koniec stycznia. A ruchy są jak laskotkiA mnie wszystko cieszy, pierwsze ruchy to wydarzenie, kolejnego usg nie mogę się doczekać mimo że to nie pierwsza ciąża![]()
Ja mam termin na 17Powiem że też nie mogę się doczekać. Połówkowe teraz przede mną na koniec stycznia. A ruchy są jak laskotki
Witaj i gratuluję [emoji173]Hej. Jestem Paulina. Mam 23 lata i też zostanę czerwcowa mama
Płeć już znana. Jestem przeszczesliwa.
Mnie tak samo [emoji12]A mnie wszystko cieszy, pierwsze ruchy to wydarzenie, kolejnego usg nie mogę się doczekać mimo że to nie pierwsza ciąża![]()
Oo masz juz dziecko ? [emoji854] ile ma ?Na 7 czerwca
Mam prezent urodzinowy. Sama jestem z 8 czerwca. I mam córeczkę z 21 czerwca
Mam córeczkę 2lata i 7msc Teraz będzie chlopiecWitaj i gratuluję [emoji173]Mnie tak samo [emoji12]Oo masz juz dziecko ? [emoji854] ile ma ?
Tak teraz przeczytałam "już" powiem szczerze że bardzo się cieszę że podjęliśmy decyzję o szybkim rodzicielstwie. Jesteśmy z mężem bardzo szczesliwi. Corka zmieniła nasze życie. Daje nam tyle radosci. A uśmiech wynagradza wszystko.Witaj i gratuluję [emoji173]Mnie tak samo [emoji12]Oo masz juz dziecko ? [emoji854] ile ma ?
Też mnie cieszą te kopniaczki. Nawet brzuch mnie nie denerwuje. Ale wkurzają mnie cyceJa nosiłam botki na obcasie ale takim stabilnym, na czas ciąży zrezygnowałam i nawet w płaskim obuwie tuż przed domem wywalilam się :/ jako, ze to pierwsza ciąża to wszystkie jest takie nowe i cudowne [emoji7]szczególnie kopniaki, które wyczuwam coraz już mocniej, łożysko mam na tylnej ścianie, wiec pewnie dlatego [emoji4]
Wybacz jesli nie tak zapytalam [emoji854]Pytam "już"z ciekawości[emoji6] bo sama mam rocznikowo 23 i to moja 3 ciaza a w domu mam prawie 5latka [emoji854]Tak teraz przeczytałam "już" powiem szczerze że bardzo się cieszę że podjęliśmy decyzję o szybkim rodzicielstwie. Jesteśmy z mężem bardzo szczesliwi. Corka zmieniła nasze życie. Daje nam tyle radosci. A uśmiech wynagradza wszystko.
Jak w ja jestem staraWybacz jesli nie tak zapytalam [emoji854]Pytam "już"z ciekawości[emoji6] bo sama mam rocznikowo 23 i to moja 3 ciaza a w domu mam prawie 5latka [emoji854]
O ale fajnie wesoloWybacz jesli nie tak zapytalam [emoji854]Pytam "już"z ciekawości[emoji6] bo sama mam rocznikowo 23 i to moja 3 ciaza a w domu mam prawie 5latka [emoji854]