reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry dziewczyny!

Ja polecam pieluszki Dada, używałam przy pierwszej córce, były dla niej najlepsze. Pampersy ja uczulaly tak jak i huggiesy. Fajne były też Bella Happy. Chusteczki Dada też były spoko. Kosmetyków nie używałam, więc się nie wypowiem. Najpierw używałam Emolium, a później kuzynka poleciła mi Ziajke :)
może któras ma opinie na temat kosmetyków lub pieluch Dadda? ;)
 
reklama
A właśnie, znacie mamaginekolog? Ona na swoim blogu ma przydatn informacje, na Instagramie często też wrzuca coś na temat dzieci.
A ja sie zastanawiam nad zakupem koszuli do porodu od niej :D
 
A właśnie, znacie mamaginekolog? Ona na swoim blogu ma przydatn informacje, na Instagramie często też wrzuca coś na temat dzieci.
A ja sie zastanawiam nad zakupem koszuli do porodu od niej :D

nic nie kupowałam u niej ale sporo dziewczyn ja sobie chwali
 
hej, 10 stron przewinęłam, bo nie kumam o co chodzi. Czy trzeba chodzić na prenatalne? Bo u mnie 280 zł kosztują, i nie wiem, czy jest sens jak na usg wszystko ok. Lekarz mnie specjalnie nie namawiał, nie mam jakiś lęków, ale jeśli coś przeoczył?
Pod nazwą badania prenatalne można tak na prawdę zmieścić wszelkie badania robione w trakcie ciąży. Ja robiłam zarówno usg genetyczne jak i usg połówkowe dodatkowo, poza comiesięcznymi wizytami. Czy ma to sens? Moim zdaniem ma bo jednak są to dokładniejsze badania niż w czasie "zwykłej" wizyty. Można wcześniej wykryć np. wady serca, a część z nich jest możliwa do usunięcia jeszcze w czasie ciąży.

A właśnie, znacie mamaginekolog? Ona na swoim blogu ma przydatn informacje, na Instagramie często też wrzuca coś na temat dzieci.
A ja sie zastanawiam nad zakupem koszuli do porodu od niej :D
Znam i bardzo lubię czytać je bloga :). Na instagramie, na mój gust, za dużo prywaty i w komentarzach często są nieprzyjemne i całkiem zbędne dyskusje. Od przyjaciółki dostałam segrekator ciążowy i faktycznie ułatawia utrzymanie porządku w dokumentach. Też myślałam o zakupieniu na jej stronie koszuli porodowej, z tego co wiedziałam te dedykowane specjalnie do porodu wszędzie są dość drogie (ok. 100-200 zł).
 
reklama
Dziewczyny a tak z innej beczki pracujecie jeszcze? Kiedy planujecie iść na l4??
Ja nie pracuje, od 12 tygodnia gdzieś mam l4, ale też pracę mam typowo fizyczną i nie wyobrażam sobie jeździć na wysokim składzie na magazynie w np 7 miesiącu ciąży :D mogłabym do wózka się nie zmieścić
 
Do góry