reklama

Czerwcowe Mamy 2019

madan

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ynka89 hejka, nie słyszałam wcześniej o takim szwie, ale trzeba być dobrej myśli :)
Jeżeli będziesz się nudzić, zawsze możesz pisać tu do nas ;). Polecam znaleźć fajne książki, serial, filmy i starać się jakoś zabić czas, wiem, ze to nie będzie łatwe, ale dasz radę! Jak napiszesz co lubisz to mogę podrzucić ci trochę tytułów. A ile Twój synek ma lat?

reklama

0202oliwcia

Miasto
Centrum Polski nad Wisłą
Rozwiązania
0
Cześć, czytam was od jakoś czasu, ale jakoś nie mogłam się przemóc, żeby do was napisać. Mam na imię Justyna, 30 lat, termin na 5.07 wg. Usg i na 27.06 wg. Miesiączki. Chodź każdy tydzień po 28 tyg. będzie dla mnie jak zbawienie.
Pisze do was z konkretnym pytanie czy któraś z Was ma założony szew okrezny na szyjce, albo miała w poprzednich ciazach i chce mnie jakoś wesprzeć na duchu, jak to przejść?
Od niedzieli mam taki szew, w piątek trafiłam do szpitala z rozwarcie 0.5 cm i szyjka 0.7 cm. W niedzielę niestety już było 1.5 cm rozwarcia i szyjka poniżej 0.5 cm i pęcherz płodowy w kanale dlatego podjęto decyzję ratująca ciążę o szwie i go założono. Na 100% będę leżeć już do końca ciąży, mogę jedynie wstawać do wc. Do lipca dużo czasu, jestem w stanie przeleżeć, bo to już moja 4 ciąża, a tylko jeden synek w domu, więc zrobię wszytko co trzeba, ale może ktoś ma tak samo, albo miał i powie czy się udało, jak minął czas, i czym sobie ten czas w łóżku zajmował.
Przykro mi z powodu dwoch aniołkow (**) bedzie dobrze musisz duzo odpoczywac co do samego szwu nie pomoge bo nie mialam nie wiem czy cie to pocieszy ale ja ok 30 tc mialam rozwarcie na 2 cm z pierwsza corcia i tak dochodzilam do samwgo terminu porodu

Ithi

Rozwiązania
0
Cześć, czytam was od jakoś czasu, ale jakoś nie mogłam się przemóc, żeby do was napisać. Mam na imię Justyna, 30 lat, termin na 5.07 wg. Usg i na 27.06 wg. Miesiączki. Chodź każdy tydzień po 28 tyg. będzie dla mnie jak zbawienie.
Pisze do was z konkretnym pytanie czy któraś z Was ma założony szew okrezny na szyjce, albo miała w poprzednich ciazach i chce mnie jakoś wesprzeć na duchu, jak to przejść?
Od niedzieli mam taki szew, w piątek trafiłam do szpitala z rozwarcie 0.5 cm i szyjka 0.7 cm. W niedzielę niestety już było 1.5 cm rozwarcia i szyjka poniżej 0.5 cm i pęcherz płodowy w kanale dlatego podjęto decyzję ratująca ciążę o szwie i go założono. Na 100% będę leżeć już do końca ciąży, mogę jedynie wstawać do wc. Do lipca dużo czasu, jestem w stanie przeleżeć, bo to już moja 4 ciąża, a tylko jeden synek w domu, więc zrobię wszytko co trzeba, ale może ktoś ma tak samo, albo miał i powie czy się udało, jak minął czas, i czym sobie ten czas w łóżku zajmował.
Niestety nie pomogę w temacie samego szwu, ale witam Cię serdecznie. Przykro mi bardzo z powodu już utraconych ciąż. Ale z tego co czytałam to szew ten ma bardzo wysokie szanse na utrzymanie ciąży, więc głowa do góry :)
Pisz do nas w te dobre i gorsze dni :)
Dla zabicia czasu filmy, seriale, książki, malowanki dla dorosłych antystresowe, jakieś robótki ręczne, zależy co lubisz :) Samo szukanie rzeczy na wyprawkę to mnóstwo zajętego czasu :D

Ithi

Rozwiązania
0
Ja w poprzednej ciazy standardem mialam 40/80
40/60
Doslownie chodzilam po scianach wiec wiem co czujesz ... Od ginekologa slyszalam tylko ze w ciazy lepsze takie niz wysokie
Tez borykam się od zawsze z niskim ciśnieniem. Ratuje się kawa i ruchem
Dzisiaj piękny dzień, wiec spacer w lesie z psiakiem zaliczony i kawa z koleżanka tez. Cudownie
Chce się żyć !
Moje ciśnienie to zwykle 90/50-54, są dni że ciśnienie mam 85/50. Do tego wysoki puls. Jest to bardzo męczące i tak samo nie wiem jak sobie radzić bo często nic nie pomaga. Mój lekarz powiedział, że niestety wiele w tym temacie zrobić nie można. zalecił mi jedyne picie kawy codziennie, która i tak nie podwyższa mi ciśnienia jakoś
Widzę, że nie tylko ja borykam się z niskim ciśnieniem i do tego jak @Patcia8919 mam wysoki puls.
No nic trzeba to przetrzymać i tyle :) Zostaje zatem ruch i kawka :)
Ja też mam niskie ciśnienie, a u lekarza mam "normalne" czyli dla mnie za wysokie i boli mnie wtedy głowa, ale zauważyłam, że jest to związane ze stresem...
Ja u lekarza dostaje 135/95 :D Syndrom "białego fartucha" ;)
A co do kocyków, rożków na wyjście to się jeszcze nie zastanawiałam, ale myślę, że będzie ciepło to jakiś cieniutki kocyk :)
No właśnie też się skłaniam do kocyka.

AasiaI

Rozwiązania
0
Widzę, że nie tylko ja borykam się z niskim ciśnieniem i do tego jak @Patcia8919 mam wysoki puls.
No nic trzeba to przetrzymać i tyle :) Zostaje zatem ruch i kawka :)

Ja u lekarza dostaje 135/95 :D Syndrom "białego fartucha" ;)

No właśnie też się skłaniam do kocyka.
Albo pielucha babmbusowa :)

Nataśka

Rozwiązania
0
Dzień dobry,
Jakie plany na sobotę? My właśnie trochę odpoczywamy po całym tygodniu, a później może jakieś zakupy :)

Ala1990aa

Rozwiązania
0
Hej, dziewczyny Trochę mnie nie było, bo wypadł mi niespodziewany wyjazd ! U nas wszystko ok, oprócz lekkiego kataru. U mnie sobota pod znakiem sprzątania

lenka87

Mamusia Adasia:)
Miasto
Mysłowice
Rozwiązania
0
Ja dziś sprzątanie. Jeszcze nie do końca się urządziliśmy po przeprowadzce. Niektóre rzeczy jeszcze w pudłach :p

Chciałabym już wtorek,bo dopiero wtedy mam połówkowe. Dalej nie wiemy kogo noszę pod serduszkiem.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem