reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ithi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dzień dobry,
Jakie plany na sobotę? My właśnie trochę odpoczywamy po całym tygodniu, a później może jakieś zakupy :)
A u mnie dziś bez sprzątania. Za to mega zakupy już za nami. Jestem z siebie dumna, bo kupiłam dziś pierwszą rzecz dla maluszka: kocyk. Były same różowe, ale udało mi się dokopać do jedynego niebieskiego w kotki :D
Za różem nie przepadam :p
Pozmywaliśmy z m, a teraz idziemy na długi spacer.
Miłego dnia dziewczyny :)

reklama

Nataśka

Rozwiązania
0
A u mnie dziś bez sprzątania. Za to mega zakupy już za nami. Jestem z siebie dumna, bo kupiłam dziś pierwszą rzecz dla maluszka: kocyk. Były same różowe, ale udało mi się dokopać do jedynego niebieskiego w kotki :D
Za różem nie przepadam :p
Pozmywaliśmy z m, a teraz idziemy na długi spacer.
Miłego dnia dziewczyny :)
Ja ostatnio też kupiłam pierwszą rzecz, taki śliczny rampersik ;) zazdroszczę spaceru, bo ja niestety już nie daję rady, przejdę kawałek i muszę siadać, takie mam bóle spojenia łonowego :( a tu jeszcze tyle czasu..

Grabcia123

Rozwiązania
0
Ja dziś sprzątanie. Jeszcze nie do końca się urządziliśmy po przeprowadzce. Niektóre rzeczy jeszcze w pudłach

Chciałabym już wtorek,bo dopiero wtedy mam połówkowe. Dalej nie wiemy kogo noszę pod serduszkiem.
A jakie przeczucia co do płci?

lenka87

Mamusia Adasia:)
Miasto
Mysłowice
Rozwiązania
0
Wydaje mi się,że dziewczynka. Wszystko inaczej przechodzę, inne smaki, inny brzuch, na usg też nic nie widziałam. Zawsze mówiłam,że wolałabym kolejnego chłopca. Jak zaszłam w ciąże to od początku,że lepiej jak dziewczynka. A teraz już ogólnie wszystko jedno-byle zdrowe. Z synkiem sporo przeszłam jak się urodził. Miał zapalenie opon mózgowych. Pierwsze dni spędził na Oiomie. Potem na oddziale. Długo się o niego martwiliśmy. Teraz marzę,by było inaczej.Chciałabym zobaczyć jak to jest urodzić, wrócić od razu z maleństwem do domu. Mam nadzieje,że będzie mi to dane.

Ithi

Rozwiązania
0
Ja ostatnio też kupiłam pierwszą rzecz, taki śliczny rampersik ;) zazdroszczę spaceru, bo ja niestety już nie daję rady, przejdę kawałek i muszę siadać, takie mam bóle spojenia łonowego :( a tu jeszcze tyle czasu..
I widać jaka jestem zorientowana w temacie, że musiałam sobie wygooglać, co to ten rampersik :zawstydzona/y:
Oj u mnie już też nie tak kolorowo dziś z chodzeniem. Jeszcze tydzień temu spacerowałam i to ostro pod górę na szlaku, a dziś na spacerze 5km w tempie totalnie "ciężarówkowym" 1,5h :D Do tego mała mi się w brzuchu obróciła i jakoś się ciężej zrobiło ;) Też jestem zaniepokojona tym, że jeszcze 4 m-ce przede mną :o
Wydaje mi się,że dziewczynka. Wszystko inaczej przechodzę, inne smaki, inny brzuch, na usg też nic nie widziałam. Zawsze mówiłam,że wolałabym kolejnego chłopca. Jak zaszłam w ciąże to od początku,że lepiej jak dziewczynka. A teraz już ogólnie wszystko jedno-byle zdrowe. Z synkiem sporo przeszłam jak się urodził. Miał zapalenie opon mózgowych. Pierwsze dni spędził na Oiomie. Potem na oddziale. Długo się o niego martwiliśmy. Teraz marzę,by było inaczej.Chciałabym zobaczyć jak to jest urodzić, wrócić od razu z maleństwem do domu. Mam nadzieje,że będzie mi to dane.
Życzę ci z całego serca, byś cieszyła się maleństwem od pierwszych dni narodzin i przykro mi bardzo z powodu twoich wcześniejszych przeżyć z synkiem :( Najważniejsze, że teraz jest zdrowy :)
Zatem czekamy na wieści we wtorek :) Trzymam kciuki!

Nataśka

Rozwiązania
0
Nie ma reguły ja też tą ciąże przechodzę zupełnie inaczej i wszystkim mówiłam nie innej opcji będzie chłopak, a tu co? 3 córka ;) byle zdrowe! I tego nam wszystkim rzycze!

reklama

Nataśka

Rozwiązania
0
Ciup dziewczyny ale wstyd! Oczywiście pół muzgu mi się włączyło! Życzę miało być! :biggrin2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry