reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzień dobry,
Jakie plany na sobotę? My właśnie trochę odpoczywamy po całym tygodniu, a później może jakieś zakupy :)
 
reklama
Hej, dziewczyny [emoji4] Trochę mnie nie było, bo wypadł mi niespodziewany wyjazd ! U nas wszystko ok, oprócz lekkiego kataru. U mnie sobota pod znakiem sprzątania [emoji39]
 
Ja dziś sprzątanie. Jeszcze nie do końca się urządziliśmy po przeprowadzce. Niektóre rzeczy jeszcze w pudłach :p

Chciałabym już wtorek,bo dopiero wtedy mam połówkowe. Dalej nie wiemy kogo noszę pod serduszkiem.
 
Dzień dobry,
Jakie plany na sobotę? My właśnie trochę odpoczywamy po całym tygodniu, a później może jakieś zakupy :)
A u mnie dziś bez sprzątania. Za to mega zakupy już za nami. Jestem z siebie dumna, bo kupiłam dziś pierwszą rzecz dla maluszka: kocyk. Były same różowe, ale udało mi się dokopać do jedynego niebieskiego w kotki :D
Za różem nie przepadam :p
Pozmywaliśmy z m, a teraz idziemy na długi spacer.
Miłego dnia dziewczyny :)
 
A u mnie dziś bez sprzątania. Za to mega zakupy już za nami. Jestem z siebie dumna, bo kupiłam dziś pierwszą rzecz dla maluszka: kocyk. Były same różowe, ale udało mi się dokopać do jedynego niebieskiego w kotki :D
Za różem nie przepadam :p
Pozmywaliśmy z m, a teraz idziemy na długi spacer.
Miłego dnia dziewczyny :)
Ja ostatnio też kupiłam pierwszą rzecz, taki śliczny rampersik ;) zazdroszczę spaceru, bo ja niestety już nie daję rady, przejdę kawałek i muszę siadać, takie mam bóle spojenia łonowego :( a tu jeszcze tyle czasu..
 
reklama
Do góry