reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
A ja teraz jestem zwolennikiem używanych rzeczy, zwłaszcza tych 0-3 dzieci nie zniszczą takich ciuszkow i mozna kupić praktycznie nowe. Pewnie nowych też pokupowalas troszkę, ale bez przesady :) na pewno nowe kupię rzeczy kąpielowe(wanienkę, ręczniki, pieluchy flanelowe i tetrowe) i materacyk.
 
Dlatego zastanawiam się jak mój Maluch ułożony...na ostatnim USG był nogami an dół ale to widziałam bo cZulam tam kopanie...a teraz też tam czuje ale częściej i chyba mocniej w okolicy pępka głównie po lewej stronie i tam aż rzuca brzuszkiem i zastanawiam się jak ułożony bąbelek :)
No moja mała wczoraj w tylu miejscach dawała o sobie znać, że za nic nie zgadłabym, jak jest ułożona. Jakby się na karuzeli kręciła :D
Dziewczyny jak z rzeczami dla dziecka bardziej odkupujecie od kogoś czy kupujecie nowe ? :)
Zapewne na początku kupimy nowe, a potem trochę tak, trochę tak ;) jedynie co chyba kupię używane to wózek i zobaczę co z łóżeczkiem
A ja teraz jestem zwolennikiem używanych rzeczy, zwłaszcza tych 0-3 dzieci nie zniszczą takich ciuszkow i mozna kupić praktycznie nowe. Pewnie nowych też pokupowalas troszkę, ale bez przesady :) na pewno nowe kupię rzeczy kąpielowe(wanienkę, ręczniki, pieluchy flanelowe i tetrowe) i materacyk.
Ja wczoraj przywiozłam od rodziny łóżeczko i je z m już złożyliśmy i ustawiliśmy. Musimy kupić materac jeszcze do niego. Za wózkiem rozglądam się na olx. Mam już upatrzony model, czekam na jakąś okazję fajną, bo taki wyprany i uszykowany do sprzedaży mogę już kupić za 1100-1200zł. Ale zdarzają się też w ładnym stanie za 700-800zł. Tyle, że z tym chciałam jeszcze chwilkę poczekać z 2 m-ce.
A z ciuszkami dla maleństwa to wyznawałam zasadę: używane, używane. Ale wczoraj dostałam i to od rodziny torbę ciuszków. I powiem wam dziewczyny, że te rzeczy były tak znoszone, brudne, poplamione i do tego niektóre osierszczone, że mnie trochę, mówiąc szczerze, odrzuciło od nich :(
Po tym stwierdziłam, że dla niemowlaka kupię po prostu rzeczy nowe w małej ilości i będę po prostu częściej prać. A potem zastanowię się nad używanymi.
Zdaję sobie sprawę, że używane rzeczy nie zawsze są w takim kiepskim stanie. No ale na dzień dzisiejszy mnie trochę odrzuciło od ubranek używanych :(
 
Lenka87 super, gratuluję :)

Jak po weekendzie? U nas iście wiosenna pogoda, mogłoby już tak zostać i robić się tylko ciepłej, a boję się, ze jeszcze przyjdzie mróz.
Ja właśnie piję kawę, jem ciacho i powoli zabieram się za robotę, którą w domu się nie kończy...
Wczoraj miałam kiepski dzień, na wieczór straszne duszności, mysle, ze dzidziuś się tak układa i przyciska mi na przeponę, jak siedzę czy stoję to mnie dusi, a jak się położę to jest dużo lepiej.
 
reklama
Do góry