reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji4] po przerwie w odzywaniu.
Mieliśmy tyle zawirowań, że dopiero dzisiejszy dzień zapowiada się na spokojniejszy. Do tego wszyscy z grypą żołądkową.
Nawet mała była bardziej aktywna niż zwykle przez ten czas...[emoji57]
Czytałam was trochę, ale jeszcze zbyt mało czasu żeby wszystko nadrobić także póki co witam się i życzę miłego i spokojnego dnia.


Gratulacje udanych wizyt i dobrych wieści :)
 
Właśnie wróciłam z połówkowego :) Będzie dziewczynka. Moje przeczucia mnie nie myliły. Troszkę mniejsza niż wskazuje OM. Waży 450 gr.
Super, gratuluję :) Całe 450 gram wszechszczęścia!!
hejka, ja przespacerowałam się do sklepu i chyba się przekimam, bo mnie muli
No ja właśnie wysłałam jedną robotę do kontrahenta i powinnam się zabrać za kolejną, by jeszcze dziś wysłać, ale tak mnie potwornie muli, że się zastanawiam, czy się przekimać i potem robić :D

Mam pytanie do was dziewczyny.
Przywieźliśmy łózko od rodziny, które leżało jakieś 12-13 lat w piwnicy i to takiej, do której zagląda się sporadycznie. Byłam sceptycznie nastawiona do tego, bo zdawałam sobie sprawę, że jak coś tak długo leży w zapomnianej piwnicy, to zbyt świeże nie jest. No i wykrakałam. Złożyliśmy je i umyliśmy wodą z płynem, sodą, a ono tak śmierdzi stęchlizną, że mnie aż zapowietrza, gdy jestem obok. Ja nie widzę, swojej małej w tym łóżeczku, a mój m. że jak się umyje ze 150 razy i wywietrzy to będzie cacy. Nie chce mi się już z nim kłócić.
Co robić dziewczyny? Jest jakaś szansa, że ono przestanie tak śmierdzieć? :(
 
Gratulacje :) fajnie że przeczucia się sprawdziły :) ciekawe czy moje się sprawdza :)
Co do jakiej płci ? :) bo nie jestem w temacie :)

Mi gin ciągle mówi chociaż niepewnie, że na 80-90% córeczka a ja jakoś mam przeczucia, że to drugi chłopiec i ciężko mi się nastawić [emoji848] czasami mam wrażenie, że będę miała niespodziankę przy porodzie bo coś nieśmiałe te moje dziecko aby dokładnie się pokazać a to już końcówka 25 tyg [emoji38]
 
Super, gratuluję :) Całe 450 gram wszechszczęścia!!

No ja właśnie wysłałam jedną robotę do kontrahenta i powinnam się zabrać za kolejną, by jeszcze dziś wysłać, ale tak mnie potwornie muli, że się zastanawiam, czy się przekimać i potem robić :D

Mam pytanie do was dziewczyny.
Przywieźliśmy łózko od rodziny, które leżało jakieś 12-13 lat w piwnicy i to takiej, do której zagląda się sporadycznie. Byłam sceptycznie nastawiona do tego, bo zdawałam sobie sprawę, że jak coś tak długo leży w zapomnianej piwnicy, to zbyt świeże nie jest. No i wykrakałam. Złożyliśmy je i umyliśmy wodą z płynem, sodą, a ono tak śmierdzi stęchlizną, że mnie aż zapowietrza, gdy jestem obok. Ja nie widzę, swojej małej w tym łóżeczku, a mój m. że jak się umyje ze 150 razy i wywietrzy to będzie cacy. Nie chce mi się już z nim kłócić.
Co robić dziewczyny? Jest jakaś szansa, że ono przestanie tak śmierdzieć? :(
Oj nie wiem... siostra miała podobna sytuacje i mimo, że próbowali pozbyć się tego smrodu to nie dało się nic zrobić i musieli kupić inne. Wydaje mi się, że ten zapach został już z tym łożeczkiem na zawsze. No chyba, że mogę się mylić o są jakieś sposoby to chętnie się również dowiem [emoji14]
 
Co do jakiej płci ? :) bo nie jestem w temacie :)

Mi gin ciągle mówi chociaż niepewnie, że na 80-90% córeczka a ja jakoś mam przeczucia, że to drugi chłopiec i ciężko mi się nastawić [emoji848] czasami mam wrażenie, że będę miała niespodziankę przy porodzie bo coś nieśmiałe te moje dziecko aby dokładnie się pokazać a to już końcówka 25 tyg [emoji38]
W 15tc była dziewczynka w 19 chyba chłopiec bo coś było między nogami ale była też pępowina no i nie do końca było widać :) przeczucia że drugi chłopiec chociaż ciąża zupełnie inna :)
 
To mamy zagadkę i test na przeczucie [emoji16]
Zdjęcia z tego samego USG.... To białe to pępowina :)
Screenshot_20190226-132846.jpeg
Screenshot_20190226-132838.jpeg
 
reklama
Oj nie wiem... siostra miała podobna sytuacje i mimo, że próbowali pozbyć się tego smrodu to nie dało się nic zrobić i musieli kupić inne. Wydaje mi się, że ten zapach został już z tym łożeczkiem na zawsze. No chyba, że mogę się mylić o są jakieś sposoby to chętnie się również dowiem [emoji14]
Dzięki za odpowiedź. Ja bym się naprawdę z tego łóżeczka ogromnie cieszyła, bo jest fajne i zawsze to zmniejsza koszty, ale obecnie to najchętniej bym je porąbała i puściła z dymem, ale m. się tak uparł, bo to od jego rodziny :(
Powiem wam, że te ciuszki i łóżeczko odebrały mi trochę radości z przygotowywania wyprawki, do której wreszcie się zabrałam :(
 
Do góry