reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny a co sądzicie o okrągłym łóżeczku ?? Nie powiem przykuwa oko ale nie wiem jak w użyciu już nie wspominając o ustawieniu
 
Dziewczyny a co sądzicie o okrągłym łóżeczku ?? Nie powiem przykuwa oko ale nie wiem jak w użyciu już nie wspominając o ustawieniu
Wyglądają uroczo :)
Ja na razie chce kupić łóżeczko dostawiane do łóżka, dodatkowo myślę też nad koszem Mojżesza bądź czymś w tym stylu. Tradycyjne kupię jak wyrośnie z wcześniejszych, nie mam gdzie wszystkiego poustawiać.przwijak chyba też taki przenośny.
Każde dziecko jest inne, ale córcia nigdy nie spała w łóżeczku, wolała wózek i oczywiście nasze łóżko. Z przewijaka też nie korzystałam, lepsze okazało się łóżko.
 
reklama
Do góry