reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama

Pysiol

Fanka BB :)
Od
18 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Witam się wogóle :)
Z rana miałam akcje... pojechałam z córką na bilans, niestety w gabinecie było tak duszno i gorąco, że prawie zemdlałam... postawiłam całą przychodnie na nogi... było mi tak głupio i tu jeszcze na to wszystko moje dziewczyny patrzyły... biedne przestraszone... a ja sobie tylko myślę, tylko nie karetka, tylko nie karetka... masakra co się strachu najadłam to moje :) Na szczęście się szybko pozbierałam :)
Biedna :(. Podobno w trzecim trymestrze omdlenia to rzecz dość powszechna, trzeba uważać :(.

Super ze wszystko ok...

A ja wam powiem co moj ukochany maz dziś wymyslil...ze chcialby jeszcze jedno bobo...jeszcze 2 się nie urodziło a on już o. 3 myśli a nie jest osobą rzucajaca slowa na wiatr..no cycki mi opadly
Mój jeszcze przed pierwszą ciążą o trójce fantazjował, ale ja hamuję te jego plany bo ciążę niestety znoszę gorzej niż miałam nadzieję i wcale do kolejnej mi się spieszyć nie będzie :p. Nie mam też pojęcia jak się sprawdzimy w roli rodziców :p.

Ja się również cieszę, że u Was wszystko dobrze, ja wiem, że zapewne gdzie kwiecień/maj będę miała takie skurcze i zapewne skończy się to szpitalem, ale to już mam "wliczone w koszty" ;)

Koniecznie dawaj znać co tam w brzuchu :)

Haha urodzi się drugie, to zobaczy jaki to przeskok :) wtedy jeszcze raz wszystko przemyśli :)

Faktycznie jak nie czujesz się na siłach to nie ma co... ja Ci powiem, że u nas trzecie (planowo) ale chyba, bym jeszcze raz to przemyślała... właśnie względu na zdrowie...mam coraz więcej obaw czy dobrze zrobiliśmy... niby się cieszę, no ale.... chyba w domu więcej radości i nie doczekania niż ode mnie... jestem okropna...
Nie jesteś okropna daj spokój ! Ja mam wrażenie, że moja mama u mnie bardziej się na dziecko cieczy niż ja i też czasami mnie wyrzuty łapią. Potem sobie mówię, że to ja będę musiała do dziecka wstawać w nocy, nie ona, więc ona może się cieszyć a ja mogę się martwić jak to będzie :D.

AasiaI

Fanka BB :)
Od
11 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Hej Wam :)
Ale miałam dziś pobudke ;p
Śni mi się jakaś impreza gdzie duuuuzo jedzenia i słodkości mniammmm
a tu bach.! SKURCZ łydki :( silny mocny aż mnie wykrecilo.

A Wy miewacie skurcze łydek?

U nie to był pierwszy raz w ciąży a codzień przyjmuje aspargin ;)

Od
7 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Hej Wam :)
Ale miałam dziś pobudke ;p
Śni mi się jakaś impreza gdzie duuuuzo jedzenia i słodkości mniammmm
a tu bach.! SKURCZ łydki :( silny mocny aż mnie wykrecilo.

A Wy miewacie skurcze łydek?

U nie to był pierwszy raz w ciąży a codzień przyjmuje aspargin ;)
Ja na szczescie nie mam skurczy, ale przeróżne sny ciagle

Od
14 Kwiecień 2016
Odpowiedzi
0
Mamusie mam do was pytanie..w pierwszej ciazy od okolo 36tc mialam skurcze przepowiadajace..caly brzuch sie spinal...teraz od kilku dni mam dziwne chwilowe bole w podbrzuszu dosc nie przyjemne przy tym uczucie ciągniecia..macie podobnie?

KamJas88

Początkująca w BB
Od
17 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Sny tez miewam dziwne, skurcze łydek sporadycznie, za to strasznie zmieniły mi się smaki. W pierwszej ciąży uwielbiałam wszystkie kwasne rzeczy, kapustę, bigos, ogórki słodycze nie robiły na mnie wrażenia. Teraz nie mogę patrzec na mieso, a jak czuje jego zapach to mnie wykręca

reklama
Od
7 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Mamusie mam do was pytanie..w pierwszej ciazy od okolo 36tc mialam skurcze przepowiadajace..caly brzuch sie spinal...teraz od kilku dni mam dziwne chwilowe bole w podbrzuszu dosc nie przyjemne przy tym uczucie ciągniecia..macie podobnie?
Uczucie ciągnięcia mam, a brzuch spina się jak długo spaceruje albo za bardzo poszaleję z porządkami w domu

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku