reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama

Nataśka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wczoraj zapisałam moje dziecie do pierwszej klasy..:szok: masakra, teraz czekamy na egzaminy wstępne... już cała się boje :hmm:

Nataśka

Rozwiązania
0
To ja chyba najwcześniej bo za tydzień...ale zdecydowalam sie na sn i mam takie schizy..teraz sie zastanawiam jak synus jest ulozony i czy sie nie obrocil nogami w dol...
Jeszcze masz trochę czasu, nie myśl teraz o tym :) fajnie, że zdecydowałaś się na sn :)

Ithi

Rozwiązania
0
To ja chyba najwcześniej bo za tydzień...ale zdecydowalam sie na sn i mam takie schizy..teraz sie zastanawiam jak synus jest ulozony i czy sie nie obrocil nogami w dol...
Dokładnie, jak pisze Nataśka, maleństwo jeszcze nie jednego fikołka może zrobić ;) Nie martw się, jest jeszcze trochę czasu :) Ja też sn.
Dziś miałam sen, że wpadliśmy z mężem w szał zakupu :D haha już to widzę ;)
Mnie i mojemu m też zaczyna się śnić mała :D Chyba za bardzo to przeżywamy. Mnie się wczoraj śniło, że próbowałam małą "zapakować" do rożka, ale tak się wywijała i nie chciała, że nie mogłam sobie poradzić :D

Dziewczyny, wstawiłam bułki do piekarnika i tak się zaczytałam w posty, aż ... poczułam, że o nich zapomniałam :-D No cóż trochę "chrupkie" wyszły ;)

reklama

Ithi

Rozwiązania
0
Wczoraj zapisałam moje dziecie do pierwszej klasy..:szok: masakra, teraz czekamy na egzaminy wstępne... już cała się boje :hmm:
Nie dziwię się, moja szwagierka też przeżywa obecnie to samo. Tak samo zdenerwowana.
Trzymam kciuki, by poszło im super!! :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem