reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

poprzednie usg wskazywało według tego samego lekarza na dziewczynkę a teraz te zdjęcia powyżej są świeże i mówi ten sam ginekolog że chłopiec
963966
 
reklama
A lekarz mówił to z pewnością czy to tylko jego sugestia? Nie chce dyskutować z jego zdaniem, ale jak dla mnie to jest dziewczynka:))
Na tym z widocznym wyrostkiem mówił, że 99,99% książkowa dziewczynka. I mówi przyjdz za 2 tygodnie bedziesz miala prezent przedswiateczny. Przychodze i słysze, że raczej chłopak. Mówie do niego, że moze to sa opuchniete wargi sromowe czy cos, a on mowi, ze to nie jest czas aby wargi mogly byc opuchniete i na dziewczynke nie powinno byc widac po prostu nic, a tutaj odstaje :O
 

Załączniki

  • chlopiecdziewczynka.jpg
    3,8 MB · Wyświetleń: 74
A lekarz mówił to z pewnością czy to tylko jego sugestia? Nie chce dyskutować z jego zdaniem, ale jak dla mnie to jest dziewczynka:))
Właśnie gdyby mi nie powiedział nic byłoby lepiej, a tak to ja chciałam bardzo chłopca, 2 tygodnie temu stwierdzil ze moge zapomniec o chlopcu bo ksiazkowa dziewczynka i faktycznie na usg tym z wyrostkiem wyglada na dziewczynke, a teraz te najswiezsze usg mowi ze " raczej chlopiec" - dodam ze to lekarz ktory rzekomo sie nigdy nie myli, a u mnie juz sie pomylil w takim razie.
 
Na tym z widocznym wyrostkiem mówił, że 99,99% książkowa dziewczynka. I mówi przyjdz za 2 tygodnie bedziesz miala prezent przedswiateczny. Przychodze i słysze, że raczej chłopak. Mówie do niego, że moze to sa opuchniete wargi sromowe czy cos, a on mowi, ze to nie jest czas aby wargi mogly byc opuchniete i na dziewczynke nie powinno byc widac po prostu nic, a tutaj odstaje :O
Może to fragment pępowiny tak się pokazał?
Rozumiem, że nastawiłaś się na dziewczynkę... zatem trzymam kciuki żeby lekarz jednak się mylił [emoji16]
 
szczerze mówiąc nastawiona byłam na chłopca, ale jak powiedział ,że moge zapomniec to przestawiłam myslenie , obecnie jest mi naprawde obojętne, ale jestem rozzłoszczona tym niezdecydowaniem lekarza, uwazam ze lepiej gdyby nic nie mowil, niz tak miesza. Chcialabym wiedziec jak sie zwracac do brzuszka, zamiast mówić " mały człowieczku" :D
 
szczerze mówiąc nastawiona byłam na chłopca, ale jak powiedział ,że moge zapomniec to przestawiłam myslenie , obecnie jest mi naprawde obojętne, ale jestem rozzłoszczona tym niezdecydowaniem lekarza, uwazam ze lepiej gdyby nic nie mowil, niz tak miesza. Chcialabym wiedziec jak sie zwracac do brzuszka, zamiast mówić " mały człowieczku" :D
Faktycznie najlepiej jak lekarz nie zmienia swoich zeznań w trakcie [emoji39] jeszcze chwila cierpliwości i będziesz wiedziała:) najważniejsze żeby czlowieczek był zdrowy:)) a tak naprawdę pewność dają tylko badania genetyczne, moja panna nie ma chromosomu Y więc już chłopca z niej na pewno nie będzie [emoji16]
 
Faktycznie najlepiej jak lekarz nie zmienia swoich zeznań w trakcie [emoji39] jeszcze chwila cierpliwości i będziesz wiedziała:) najważniejsze żeby czlowieczek był zdrowy:)) a tak naprawdę pewność dają tylko badania genetyczne, moja panna nie ma chromosomu Y więc już chłopca z niej na pewno nie będzie [emoji16]

Test Pappa wyszedł dobrze i ogólnie na usg wszystko też dobrze, mój mały człowiek jest ruchliwy i nawet chętnie pokazuje co ma między nogami a lekarz zachowuje się jakby wróżył z kart i zapominał o poprzedniej wróżbie :d
 
Test Pappa wyszedł dobrze i ogólnie na usg wszystko też dobrze, mój mały człowiek jest ruchliwy i nawet chętnie pokazuje co ma między nogami a lekarz zachowuje się jakby wróżył z kart i zapominał o poprzedniej wróżbie :d
Na usg czasem widać różne cuda.. Na naszej grupie jedna osoba ( @Berry90 ) mająca przeświadczenie, że będzie chłopiec - blisko 30 tygodnia usłyszała, że jednak dziewczynka... Po kilku dniach wróciła wersja z chłopcem [emoji16]
 
reklama
Do góry