reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki i czekamy na wiadomości :)

U mnie 11kg na plusie. Myślę, że do końca ciąży dobiję do +15kg jak nic.
Moja wygodnicka nadal w pozycji pośladkowej. Mam nadzieję, że się dziewczyna ogarnie wkrótce, bo na cc nie mam ochoty. W święta niesamowicie się zaktywowała i rozciąga mi tak brzuch, że aż mnie kresa boli. Ale przynajmniej wiem, że u niej ok ;)
To może się już przekrecila? U mnie napiera na szyjke co było widać na usg...
 
reklama
Wlasnie dziewczyny jak z wasza waga??
I drugie pytanie czy wy tez odczuwacie ruchy nizej niz wcześniej? Moj babelek okladal mi zebra wcześniej a teraz tuz nad pepkien czuc przeciaganie i zastanawiam sie czy juz by sie wstawial coraz nizej?
Ja ją czuje w całym brzuchu.. Niekiedy dość wysoko ale u mnie ma mało miejsca...
 
Faktycznie wszystko jest dobrze:D mała waży 1500, vszyjka ma 4 cm także się cieszę :)
No to super wiadomosci ;)
Co do moich pytan...jesli chodzi o ruchy malucha to zastanawiam sie czy nie schodzi nizej juz bo nie siega ruchami tak wysoko jak wcześniej...a o wage..kurcze 0.5kg w dol trochę sie martwię..na plus mam jakies 1.5kg.....jutro wizyta i bardzooo sie stresuje..
 
No to super wiadomosci ;)
Co do moich pytan...jesli chodzi o ruchy malucha to zastanawiam sie czy nie schodzi nizej juz bo nie siega ruchami tak wysoko jak wcześniej...a o wage..kurcze 0.5kg w dol trochę sie martwię..na plus mam jakies 1.5kg.....jutro wizyta i bardzooo sie stresuje..
Nie martw się napewno wszystko będzie ok, ja też się denerwowalam i siedziałam jak na szpilkach a nie było potrzeby... Czasem mała mi tak wierzga, że czuję ja normalnie w kroczu ... I się też zastanawiałam... No ale
 
To może się już przekrecila? U mnie napiera na szyjke co było widać na usg...
No właśnie już nie wiem, jak ona leży :D Dziś zaczęłam odczuwać jakieś bóle jakby w dole (na szyjce?)
No to super wiadomosci ;)
Co do moich pytan...jesli chodzi o ruchy malucha to zastanawiam sie czy nie schodzi nizej juz bo nie siega ruchami tak wysoko jak wcześniej...a o wage..kurcze 0.5kg w dol trochę sie martwię..na plus mam jakies 1.5kg.....jutro wizyta i bardzooo sie stresuje..
Wszystkie się stresujemy przed wizytą. Ja przed każdym usg umieram ze strachu na leżance ;)
@Grabcia123 wszystko będzie dobrze :) Tak jak dziś u Nataśki. Ale jak zawsze trzymam kciuki za dobre wiadomości :)

Ja dziś dostałam częściowe wyniki, bo czekam jeszcze na kwasy żółciowe, ale ALT 6 (norma 0-33), AST 14 (0-30), GGTP 6 (0-40), bilirubina całk. 5,5 (0-21), fosfataza zasadowa 103 (35-105) :)
 
No właśnie już nie wiem, jak ona leży :D Dziś zaczęłam odczuwać jakieś bóle jakby w dole (na szyjce?)

Wszystkie się stresujemy przed wizytą. Ja przed każdym usg umieram ze strachu na leżance ;)
@Grabcia123 wszystko będzie dobrze :) Tak jak dziś u Nataśki. Ale jak zawsze trzymam kciuki za dobre wiadomości :)

Ja dziś dostałam częściowe wyniki, bo czekam jeszcze na kwasy żółciowe, ale ALT 6 (norma 0-33), AST 14 (0-30), GGTP 6 (0-40), bilirubina całk. 5,5 (0-21), fosfataza zasadowa 103 (35-105) :)
To super wyniki!! Tylko sie cieszyc ;) ja jutro tez profilaktycznie robie alat aspat ;)
 
Witam Dziewczyny ja po świętach fajnie. Rodzinne na maxa, tylko dopadło nas gardło i katar ale już wszystko schodzi. Dziś mam dentyste, masakra jak się boję. Zaczęłam zęba leczyć chwilę przed ciąża i końca nie widać, długa historia. Także odezwał się teraz ząbek i idę dzisiaj prywatnie, zobaczymy co będziemy z nim robić. Byle już nie bolał i nie zrobił się jakiś mega stan zapalny bo wiadomo z tym to już niebezpiecznie...
Jutro mam wizytę u ginekologa,jak pisałam głównie podejrzeć czy szyjka w porządku, ale poproszę o podejrzenie Małej bo mam wrażenie że brzuch mam jakiś mały, mniejszy :| moja Niunia cały czas jest główką w dół i teraz raczej też bo kopniaki po żołądku idą a takie lekkie ruchy jak rączkami czuje na dole. U góry same fale i wykopy.
Co do wagi ja mam 3 kg na plusie bo trochę mi zostało po pierwszej ciąży ;) także teraz się wyrównało :D jutro zaczynam 32tc. Jeszcze miesiąc z hakiem i będzie "donoszona ciąża". Mega leci ten czas....
 
No właśnie już nie wiem, jak ona leży :D Dziś zaczęłam odczuwać jakieś bóle jakby w dole (na szyjce?)

Wszystkie się stresujemy przed wizytą. Ja przed każdym usg umieram ze strachu na leżance ;)
@Grabcia123 wszystko będzie dobrze :) Tak jak dziś u Nataśki. Ale jak zawsze trzymam kciuki za dobre wiadomości :)

Ja dziś dostałam częściowe wyniki, bo czekam jeszcze na kwasy żółciowe, ale ALT 6 (norma 0-33), AST 14 (0-30), GGTP 6 (0-40), bilirubina całk. 5,5 (0-21), fosfataza zasadowa 103 (35-105) :)
Faktycznie super wyniki oby tak dalej :)
 
reklama
Witam Dziewczyny ja po świętach fajnie. Rodzinne na maxa, tylko dopadło nas gardło i katar ale już wszystko schodzi. Dziś mam dentyste, masakra jak się boję. Zaczęłam zęba leczyć chwilę przed ciąża i końca nie widać, długa historia. Także odezwał się teraz ząbek i idę dzisiaj prywatnie, zobaczymy co będziemy z nim robić. Byle już nie bolał i nie zrobił się jakiś mega stan zapalny bo wiadomo z tym to już niebezpiecznie...
Jutro mam wizytę u ginekologa,jak pisałam głównie podejrzeć czy szyjka w porządku, ale poproszę o podejrzenie Małej bo mam wrażenie że brzuch mam jakiś mały, mniejszy :| moja Niunia cały czas jest główką w dół i teraz raczej też bo kopniaki po żołądku idą a takie lekkie ruchy jak rączkami czuje na dole. U góry same fale i wykopy.
Co do wagi ja mam 3 kg na plusie bo trochę mi zostało po pierwszej ciąży ;) także teraz się wyrównało :D jutro zaczynam 32tc. Jeszcze miesiąc z hakiem i będzie "donoszona ciąża". Mega leci ten czas....
Ja też mam naprawdę mały brzuch, i wszyscy mi to mówią, ale póki mała rośnie tak jak trzeba to się nie przejmuje... Prawie ;)
 
Do góry