reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Wstałam do toalety i po powrocie nie mogłam zasnąć. Do tego moja mała dostała czkawki i tak podskakiwała w brzuchu, że wstałam. I tu mam do was pytanie. Czy waszym dzieciaczkom też zdarza się mieć czkawkę? Moja od jakiegoś tygodnia dostaje raz, a nieraz nawet dwa razy dziennie i to taką, że trzyma ją dobre kilka minut. Wiem, że nic złego się nie dzieje, ale jej malutkim ciałkiem tak rzuca, że budzi to we mnie zaraz matczyne odruchy pomocy ;) Choć wiem, że nijak jej pomóc nie jestem w stanie. Nie wiem czy tak łapczywie połyka płyn, bo głodna, czy trenuje już w brzuchu ;)
Jutro i w pon jestem umówiona na oglądanie wózków i bardzo się z tego powodu cieszę, bo mi się zaczyna wreszcie ta moja wyprawka spinać i zbliżać do zamknięcia. Mam już upatrzony swój typ, ale jest pewien problem. Ja wybieram kolory spokojne, stonowane, a mój mąż takie krzykliwe :D No i mamy problem, bo co podoba się mi, to już nie jemu i na odwrót. Do tego cena jest taka, jaką sobie przewidziałam na zakup wózka :) A może coś się uda wytargować ;)
 
Wstałam do toalety i po powrocie nie mogłam zasnąć. Do tego moja mała dostała czkawki i tak podskakiwała w brzuchu, że wstałam. I tu mam do was pytanie. Czy waszym dzieciaczkom też zdarza się mieć czkawkę? Moja od jakiegoś tygodnia dostaje raz, a nieraz nawet dwa razy dziennie i to taką, że trzyma ją dobre kilka minut. Wiem, że nic złego się nie dzieje, ale jej malutkim ciałkiem tak rzuca, że budzi to we mnie zaraz matczyne odruchy pomocy ;) Choć wiem, że nijak jej pomóc nie jestem w stanie. Nie wiem czy tak łapczywie połyka płyn, bo głodna, czy trenuje już w brzuchu ;)
Jutro i w pon jestem umówiona na oglądanie wózków i bardzo się z tego powodu cieszę, bo mi się zaczyna wreszcie ta moja wyprawka spinać i zbliżać do zamknięcia. Mam już upatrzony swój typ, ale jest pewien problem. Ja wybieram kolory spokojne, stonowane, a mój mąż takie krzykliwe :D No i mamy problem, bo co podoba się mi, to już nie jemu i na odwrót. Do tego cena jest taka, jaką sobie przewidziałam na zakup wózka :) A może coś się uda wytargować ;)
Moja też ma kilka razy na dzień czykawke i mnie to łaskota, moja pierwsza córka też dosc często miała także jestem przyzwyczajona ;) a co wózka to kupujesz nowy czy używany? Ja też wolę stonowane kolory, na szczęście mój mąż też także nie ma problemu ;)
 
Ja od kilku dni budzę się nad ranem i nie mogę zasnąć, moja mała też to wyczuwa i się wtedy kręci i już wogole jest po spaniu... Też tak macie?
 
My dziś po wizycie wszystko w porządku. Jutro zaczynamy 32tc.Mała nie pcha się jeszcze na świat, nie napiera główką . Szyjka po kontroli super - aspargin daje radę , łożysko i wody git. Mamy już 1800g Kobietki ;) ja +3kg. Także ciążujemy sobie dalej ;)
Dentysta zaleczył wczoraj zęba i czekam na kanałówkę po porodzie :D
Ile bierzesz tego asparginu? Jaką dawkę ma jedną tabletka? Pytam bo ja brałam chele i ona 100, a teraz przerzucilam się na magB6 i on ma 50...
 
Ja gdzies w polowie maja bede prac i prasowac a koncem maja początkiem czerwca rozloze łóżeczko i reszte
Ja kupiłam wreszcie kolyske, mój mąż się tak nakręcił, że ją odrazu złożył, a moje dziewczyny tak się ucieszyły, że odrazu lalki i miski poszły w ruch :D też planuję prac w polowie maja..
 
Jaka kołyskę kupiłaś?
Ja tez właśnie kupiłam, muszę dokupić prześcieradła, i myślę o tych otulaczkach muślinowych, polecają jako właśnie wkład do łóżeczka.

Ithi pokaz wózki, które Ci się podobają :D
Mi mój mąż dał swobodę w wyborze wszystkiego hehe :) dziś byłam kupić sobie jakieś bluzki i getry bo brzuch urósł i ostatnio w pracy musiałam gumkę wydzierać :D w końcu poprulam całość ;D geniusz...

A czkawkę też odczuwam, z córcia to miałam bardzo często, a że była odwrócona twarzą do tylniej części mego ciała to miałam niezłe odczucia :D
 
IMG_20190427_144213.jpg
 
reklama
Do góry