reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Czy wasze dzieci ciągną smoczki? Jak tak to jakie?
Ja kolejna noc co ok godzinę karmienie, w dzień to samo, jestem sfrustrowana bo pociągnie chwilę a potem czuję że tylko ssie, sutki mi odpadają... Każdym dniem jest gorzej ;(
 
U mnie nic. Nie myślę nawet o tym bo po co się nakręcać. Przyjdzie to będzie. Trzeba będzie wywoływać? No trudno. Żyję po prostu z dnia na dzień :) Tak czy inaczej to już ostatnie dni ciąży jakkolwiek się to nie rozwiąże a im będę więcej o tym rozmyślać tym bardziej będzie się dlużyć.
 
U mnie nic. Nie myślę nawet o tym bo po co się nakręcać. Przyjdzie to będzie. Trzeba będzie wywoływać? No trudno. Żyję po prostu z dnia na dzień :) Tak czy inaczej to już ostatnie dni ciąży jakkolwiek się to nie rozwiąże a im będę więcej o tym rozmyślać tym bardziej będzie się dlużyć.
Podziwiam za spokoj ;) trzymam kciuki za was ;)
 
U mnie nic. Nie myślę nawet o tym bo po co się nakręcać. Przyjdzie to będzie. Trzeba będzie wywoływać? No trudno. Żyję po prostu z dnia na dzień :) Tak czy inaczej to już ostatnie dni ciąży jakkolwiek się to nie rozwiąże a im będę więcej o tym rozmyślać tym bardziej będzie się dlużyć.
I dobrze, że sobie tak na spokojnie do tego podchodzisz :) Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie :)
 
reklama
Czy wasze dzieci ciągną smoczki? Jak tak to jakie?
Ja kolejna noc co ok godzinę karmienie, w dzień to samo, jestem sfrustrowana bo pociągnie chwilę a potem czuję że tylko ssie, sutki mi odpadają... Każdym dniem jest gorzej ;(
My kupiliśmy lovi smoczki dynamiczne 0-3m, ale nasz skarbek za nic w świecie nie daje się oszukać smoczkiem, pluje nim, że hej. Rozumiem twoją frustrację związaną z ciągłym karmieniem. Mnie też jak trafi się noc, że co 1,5h cyc, to wymiękam.
Twoje maleństwo jest faktycznie głodne co godzinę? Bo u mojej okazało się, że płacz wynikał np. z mokrej pieluchy, albo temu, że się odwinęła z kocyka i jej zimno było.
 
Do góry