reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Też wciąż krwawię, miałam prawie 5 dni przerwy, w później wróciło , położną mi mówiła że do 6 tyg to normalne. Po pierwszej cesarce miałam chyba 7czy nawet 8 tyg krwawienie a później od razu okres:(

Oczka Olkowi też ropieją i chyba jutro do lekarza pójdę...
A jeszcze mam pytanie czy Wy jeszcze krwawicie? U mnie mija 3,5 tygodnia a ja nadal krwawie.. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie miałam ale już sama nie wiem
 
Też wciąż krwawię, miałam prawie 5 dni przerwy, w później wróciło , położną mi mówiła że do 6 tyg to normalne. Po pierwszej cesarce miałam chyba 7czy nawet 8 tyg krwawienie a później od razu okres:(

Oczka Olkowi też ropieją i chyba jutro do lekarza pójdę...
Pewnie idź niech się wypowie... A do jutra możesz mu masaż robić od kącika oka w dół..
 
A jeszcze mam pytanie czy Wy jeszcze krwawicie? U mnie mija 3,5 tygodnia a ja nadal krwawie.. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie miałam ale już sama nie wiem
Ja jeszcze poplamiam.
Jestem ogromnie szczęśliwa, bo moja kruszynka rośnie jak na drożdżach. Przybiera szybko na wadze :)
U mnie znowu problem taki, że ma delikatna pupcię i każda zmiana pieluchy to obowiązkowe przemycie, bo zaraz w okolicach odbytu pojawiają się krosteczki i zaczerwienienie :(
 
@Ithi a znasz wagę Maleństwa? Ja właśnie nie wiem, ile mój Maluszek waży, pupke też ma delikatną, staram się używać wacików i wody do przemywania, ale w nocy to wiadomo, idę na wygodę :)
Właśnie Olek ma wysyłkę na twarzy, czytałam, ze to może być trądzik niemowlęcy, też to muszę sprawdzić.

Ponawiam pytanie do mam które karmią piersią, co ile mniej więcej karmicie i jak w nocy? Macie dłuższe przerwy niż 2h?
Ja jeszcze poplamiam.
Jestem ogromnie szczęśliwa, bo moja kruszynka rośnie jak na drożdżach. Przybiera szybko na wadze :)
U mnie znowu problem taki, że ma delikatna pupcię i każda zmiana pieluchy to obowiązkowe przemycie, bo zaraz w okolicach odbytu pojawiają się krosteczki i zaczerwienienie :(
 
Też wciąż krwawię, miałam prawie 5 dni przerwy, w później wróciło , położną mi mówiła że do 6 tyg to normalne. Po pierwszej cesarce miałam chyba 7czy nawet 8 tyg krwawienie a później od razu okres:(

Oczka Olkowi też ropieją i chyba jutro do lekarza pójdę...
Pewnie dziwne pytanie ale skąd byłaś pewna że to okres? A nie nadal się czyscisz po ciąży? Pytam bo napisała że odrazu po sobie to mialas ;)
 
Wiedziałam, bo zupełnie inaczej wyglądało. Na koniec miałam już bardzo skąpe i jasne plamienie, później 2-3 dni przerwy i ogromny ból brzucha, piersi i krwawienie bardzo obfite.
 
@Ithi a znasz wagę Maleństwa? Ja właśnie nie wiem, ile mój Maluszek waży, pupke też ma delikatną, staram się używać wacików i wody do przemywania, ale w nocy to wiadomo, idę na wygodę :)
Właśnie Olek ma wysyłkę na twarzy, czytałam, ze to może być trądzik niemowlęcy, też to muszę sprawdzić.

Ponawiam pytanie do mam które karmią piersią, co ile mniej więcej karmicie i jak w nocy? Macie dłuższe przerwy niż 2h?
Mała się sama budzi mniej więcej tak co 3 godziny
 
reklama
Ja jeszcze poplamiam.
Jestem ogromnie szczęśliwa, bo moja kruszynka rośnie jak na drożdżach. Przybiera szybko na wadze :)
U mnie znowu problem taki, że ma delikatna pupcię i każda zmiana pieluchy to obowiązkowe przemycie, bo zaraz w okolicach odbytu pojawiają się krosteczki i zaczerwienienie :(
Moja też w zeszłym tygodniu ważyła 3100 :D
 
Do góry