reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

dziekuje za troske, musialam ochlonac, u mnie po ciazy :( przytrafila mi sie ciaza biochemiczna i tyle, beta juz ma wynik tylko 2 wiec wiadomo, krwawie mocno, sa skrzepy, bol jak okres, zycze Wam powodzenia, bede zagladac zeby zobaczyc co u Was :) w poniedzialek mam kontrol by sprawdzic czy dobrze sie sama oczyscilam
Bardzo mi przykro :(
Przykro mi trzymaj się! No i zaglądaj do nas.
Przez to że nie byłam jeszcze na wizycie to mam takie teraz myśli czy to nie biochemiiczna ciąża. Walnijcie mnie w łeb!
Ja też tak ciągle myślę... Ze cos nie tak, że coś się stanie.. Ze sie nie rozwija chociaż jeszcze przed @ miała przyrost 283%
Dziewczyny ja jestem po wizycie. Mój dzidziuś ma caly 1 cm[emoji16] termin z om 2.06 z usg 5.06
Super!!! Gratulacje!
Hej! Ja zaraz po wizycie popędziłam do pracy dlatego pisze dopiero teraz.
Maleństwo ma 7mm, pięknie bijące serduszko i wiek płodu wychodzi 6t4d (wg OM 7 t) także to będzie do zweryfikowania na następnej wizycie.

Niesamowite przeżycie! Cieszę się szalenie! :) :) :) Zobacz załącznik 908810Zobacz załącznik 908811Zobacz załącznik 908812
Świetnie wiadomości! Gratulacje :)
 
reklama
Hej ja umówiłam się na wizytę 29 także jeszcze trochę cierpliwości mi potrzeba [emoji85] ja tm poduszkę ala kurę kupuje w pierwszej kolejności, bo ta z pierwszej ciąży już mega ściuchana[emoji23] przy kp to idealna sprawa, za to na pewno nie będę inwestować w butelki, smoczki itp. Bo u nas się nie przydają [emoji6]
Też przełożyłam wizytę na 29 :)
 
reklama
Do góry