reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

dziekuje za troske, musialam ochlonac, u mnie po ciazy :( przytrafila mi sie ciaza biochemiczna i tyle, beta juz ma wynik tylko 2 wiec wiadomo, krwawie mocno, sa skrzepy, bol jak okres, zycze Wam powodzenia, bede zagladac zeby zobaczyc co u Was :) w poniedzialek mam kontrol by sprawdzic czy dobrze sie sama oczyscilam
Bardzo mi przykro! Jesteś cudownie pozytywną babką i mam nadzieję, że będziesz do nas czasem zaglądać ❤️

Dziewczyny ja jestem po wizycie. Mój dzidziuś ma caly 1 cm[emoji16] termin z om 2.06 z usg 5.06
O jak fajnie! Sama radość :)

Hej! Ja zaraz po wizycie popędziłam do pracy dlatego pisze dopiero teraz.
Maleństwo ma 7mm, pięknie bijące serduszko i wiek płodu wychodzi 6t4d (wg OM 7 t) także to będzie do zweryfikowania na następnej wizycie.

Niesamowite przeżycie! Cieszę się szalenie! :) :) :) Zobacz załącznik 908810Zobacz załącznik 908811Zobacz załącznik 908812
Cudownie! Super sprawa :)

Super sprawa!
ja cieszę się bardzo, że na codzień obcuję z muzyką, która na pewno nie raz, nie dwa ukołysze Maleństwo do snu. :) :)
Ja śpiewam w chórze, więc dzidzio już ma dawkę muzyki :D w dodatku co jakiś czas mamy koncerty ciekawe jak będzie reagować na te śpiewy :)
 
reklama
A bo tak to jest, lekarz dzis przez tel powiedzial: miala pani mocno spozniona owulacje, scianki macicy za cienki, brak progesteronu na tym etapie cyklu i poszlo...ja caly czas mowilam, ze zaszlam jakies 8-9 dni przed planowana @ a nie 14-15 dni jak powinno byc. Tez temu wpadlam, zaszlam w dni, w ktore teoretycznie nie mialo prawa byc tej owulki.
 
Ma do was pytanie.. A nawet dwa.. Z racji że w poprzednia ciążę nie wierzyłam zresztą w tą też nie to nie robilam wyników z krwi i nie wiem jak to jest.. Powiedzcie mi czy przyrost hcg jest stały,? Tzn jak np po 48h wzrosło o 300% to po każdych kolejnych też będzie o tyle wzrastać? I czy jeśli ktoś ma wysoki Przyrost to może wcześniej widzieć zarodek?
 
A bo tak to jest, lekarz dzis przez tel powiedzial: miala pani mocno spozniona owulacje, scianki macicy za cienki, brak progesteronu na tym etapie cyklu i poszlo...ja caly czas mowilam, ze zaszlam jakies 8-9 dni przed planowana @ a nie 14-15 dni jak powinno byc. Tez temu wpadlam, zaszlam w dni, w ktore teoretycznie nie mialo prawa byc tej owulki.
No tak, to dużo wyjaśnia. Widać nie było pisane.

Moja mama zakladala sluchawki na brzuch i puszczala mi Elvisa i muzyke klasyczna :D
Hihihi, to dobre :D nasz chór jest gospel więc wesoło.
 
O rany dziewczyny... Zasypiam ostatnio ok 20 potem budzę się jak dziś po 1 i nie mogę znaleźć sobie miejsca tak strasznie mnie mdli[emoji85]
To witaj w klubie[emoji12] Ja najpierw jelitówka, a teraz całe dnie mdłości i odbijanie. Siedzę w pracy i uciskam brzuch to jeszcze bardziej mi niedobrze i co chwile na siku chodze, w nocy 3 razy wstaje.
 
reklama
Hej. Ja też do pracy, jeszcze klucze zgubiłam... Myślałam że dom wywroce. Syn wstał o po 6 i płacze, że nie mogę is. Bo mnie kocha ;) mimo wszystko, super to jest. Ja mdłości jak na razie nie mam, apetytu też nie. Chociaż odrzucił mnie od słodyczy, a ciągnie w same owoce. Myślę bardziej o podświadomości. Przez ostatni tydzień. Dużo myślenia, druga ciąża. Wszystko takie oczywiste i chyba przeżywam równie bardzo jak poprzednia.mam taki metlik w głowie, że zastanawiam się jak będziemy spać, czy kupić dostawę, czy łóżeczko po M. Heh też tak macie? Miłego dnia.
 
Do góry