reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
moj ma 6 lat :) chce siostre:) brat nie wchodzi w gre:p
Moja Zuzia ma 6 lat. Już od roku domagała się rodzeństwa. Bardzo chce mieć braciszka. Nawet imię ma już wybrane [emoji16] ma być Wojtuś [emoji7]
Powiedzieliśmy jej od razu, jak tylko zrobiłam test. Może to był błąd, ale tego samego dnia zmarł jej ukochany dziadziuś, więc chciałam, poprawić jej nastrój. Na początku mi nie wierzyła, ale bardzo się ucieszyła. Później po wizycie pokazałam jej zdjęcie usg i powiedziała: Teraz to już Ci wierzę, że masz dzidziulka w brzuszku [emoji4]
 
Moja Zuzia ma 6 lat. Już od roku domagała się rodzeństwa. Bardzo chce mieć braciszka. Nawet imię ma już wybrane [emoji16] ma być Wojtuś [emoji7]
Powiedzieliśmy jej od razu, jak tylko zrobiłam test. Może to był błąd, ale tego samego dnia zmarł jej ukochany dziadziuś, więc chciałam, poprawić jej nastrój. Na początku mi nie wierzyła, ale bardzo się ucieszyła. Później po wizycie pokazałam jej zdjęcie usg i powiedziała: Teraz to już Ci wierzę, że masz dzidziulka w brzuszku [emoji4]
dobrze ze jej powiedzialas:* hehe slodka :)
 
Moja Zuzia ma 6 lat. Już od roku domagała się rodzeństwa. Bardzo chce mieć braciszka. Nawet imię ma już wybrane [emoji16] ma być Wojtuś [emoji7]
Powiedzieliśmy jej od razu, jak tylko zrobiłam test. Może to był błąd, ale tego samego dnia zmarł jej ukochany dziadziuś, więc chciałam, poprawić jej nastrój. Na początku mi nie wierzyła, ale bardzo się ucieszyła. Później po wizycie pokazałam jej zdjęcie usg i powiedziała: Teraz to już Ci wierzę, że masz dzidziulka w brzuszku [emoji4]
Dobrze zrobiłaś, mój tata też zmarł niedawno. Aż się popłakałam jak to czytałam. Ja twarda baba jestem i nie wiem co się ze mną dzieje, wszystko za bardzo odbieram do siebie.
 
Hej! Ja zaraz po wizycie popędziłam do pracy dlatego pisze dopiero teraz.
Maleństwo ma 7mm, pięknie bijące serduszko i wiek płodu wychodzi 6t4d (wg OM 7 t) także to będzie do zweryfikowania na następnej wizycie.

Niesamowite przeżycie! Cieszę się szalenie! :) :) :) Zobacz załącznik 908810Zobacz załącznik 908811Zobacz załącznik 908812
Super [emoji7][emoji6]
Ma do was pytanie.. A nawet dwa.. Z racji że w poprzednia ciążę nie wierzyłam zresztą w tą też nie to nie robilam wyników z krwi i nie wiem jak to jest.. Powiedzcie mi czy przyrost hcg jest stały,? Tzn jak np po 48h wzrosło o 300% to po każdych kolejnych też będzie o tyle wzrastać? I czy jeśli ktoś ma wysoki Przyrost to może wcześniej widzieć zarodek?
Nie, raz moze wzrosnac o 300% a kolenjym np o 100% i tak moze byc, nie musi to byc za kazdym razem taki sam przyrost.
Pytanko, mówiły ie już o ciąży rodzinie? My jeszcze nie. Zastanawiam się jak powiedzieć synkowi. Bardzo chciał mieć rodzeństwo. Może zdj z usg? Jak Wy poinformowałyscie dzieci? Ciekawa jestem reakcji.
Ja mowilam tylko siostrze [emoji6]
A mlodego mam zamiar uswiadomic po wizycie poniedzialkowej, choć juz tz mu cos tam wspominał [emoji14] a mlody mowi ze nie chce brata tylko siostrzyczke [emoji14]
A Wy planujecie tak przy stole oficjalnie czy na spontan, mój chce oficjalnie, ja zaś mimochodem, mniej stresu na luzie.
Ja planuje zapakowac w male pudeleczka zdjecie z usg i skarpetkami z napisem babcia i dziadek i dodac to do prezentow dla tz rodziców [emoji6]
 
Boże! To już czerwiec 2019![emoji7] Jak to zleciało! Dziewczyny gratulacje wam z całego serca! Spokojnych u bezproblemowych 9 MSC! To właśnie dokładnie rok temu ja zobaczyłam swoje wymarzone już 3 raz II kreseczki! Które dziś mają prawie 4 MSC;) pozdrawiamy z naszą brygada i trzymamy kciuki ;) mama styczniowa 2011, sierpniowa 2014 i czerwcowa 2018
IMG_20181019_081904.jpg
IMG_20181019_081511.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181019_081904.jpg
    IMG_20181019_081904.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 244
  • IMG_20181019_081511.jpg
    IMG_20181019_081511.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 248
Boże! To już czerwiec 2019![emoji7] Jak to zleciało! Dziewczyny gratulacje wam z całego serca! Spokojnych u bezproblemowych 9 MSC! To właśnie dokładnie rok temu ja zobaczyłam swoje wymarzone już 3 raz II kreseczki! Które dziś mają prawie 4 MSC;) pozdrawiamy z naszą brygada i trzymamy kciuki ;) mama styczniowa 2011, sierpniowa 2014 i czerwcowa 2018Zobacz załącznik 908891Zobacz załącznik 908892
Cudowne dzieciaczki :) mam nadzieję, ze w przyszłym roku tez będę mogła pochwalić się zdjęciem mojego maleństwa :)
 
reklama
Do góry