reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witajcie mamusie[emoji4] jak sie dzis czujecie? Jakie plany na dzisiejszy dzien?[emoji847]
Ja dzis zupelnie nie ciążowo[emoji17] ani cycki nie bolą ani nic mnie nie mdli, czuje sie jakbym w ogóle w ciazy nie była..

Nie mam zadnych planow na dzis... mlody przeziebiony, temperatura podwyższona[emoji17]

Właśnie dzwonili do mnie z pzu potwierdzic wizytę u mojej gin a ze ona pracuje tylko poniedziałki i środy dopiero w poniedziałek potwierdza moja wizytę którą wcześniej umowilam sama [emoji57]
 
Pytanko, mówiły ie już o ciąży rodzinie? My jeszcze nie. Zastanawiam się jak powiedzieć synkowi. Bardzo chciał mieć rodzeństwo. Może zdj z usg? Jak Wy poinformowałyscie dzieci? Ciekawa jestem reakcji
My nie wytrzymaliśmy i wszyscy już u nas wiedzą :D Synek jest narazie za malutki żeby zrozumieć o co chodzi, kupię mu później może jakaś książeczkę z tematyką rodzenstwa ;) Niby dużo rozumie, ale jeszcze mówi po swojemu, no zobaczymy :)
 
Ja dzis zupelnie nie ciążowo[emoji17] ani cycki nie bolą ani nic mnie nie mdli, czuje sie jakbym w ogóle w ciazy nie była..

Nie mam zadnych planow na dzis... mlody przeziebiony, temperatura podwyższona[emoji17]

Właśnie dzwonili do mnie z pzu potwierdzic wizytę u mojej gin a ze ona pracuje tylko poniedziałki i środy dopiero w poniedziałek potwierdza moja wizytę którą wcześniej umowilam sama [emoji57]
ja sie tak czuje nie ciazowo od dwóch dni...no oprocz tego jem jak slon, ale przeszly bóle brzucha,pleców, mdłości
 
Ja dzis zupelnie nie ciążowo[emoji17] ani cycki nie bolą ani nic mnie nie mdli, czuje sie jakbym w ogóle w ciazy nie była..

Nie mam zadnych planow na dzis... mlody przeziebiony, temperatura podwyższona[emoji17]

Właśnie dzwonili do mnie z pzu potwierdzic wizytę u mojej gin a ze ona pracuje tylko poniedziałki i środy dopiero w poniedziałek potwierdza moja wizytę którą wcześniej umowilam sama [emoji57]
U mnie w sumie tez bezobjawowo. Zaraz wstaje sobie śniadanko uszykować i jakies zioło zaparzyć [emoji16] i coś by trzebabyło na obiadek zrobić..[emoji848]
 
reklama
Do góry