reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Witajcie mamusie
emoji4.png
jak sie dzis czujecie? Jakie plany na dzisiejszy dzien?
emoji847.png
Czuję się całkiem dobrze, chociaż od rana delikatnie pobolewanie mnie podbrzusze, macica się chyba rozciąga :) U nas tradycja stało się, ze kiedy przychodzi weekend jedziemy do teściów żeby mały się wyszalal ;)
 
Witam. U mnie też nie ma uciążliwych objawów. Tylko zupełnie nie wiem co bym jadła. Na coś mam ochotę ale nie wiem na co. Otwieram lodówkę i zamykam, bo stwierdzam że nic dobrego tam nie ma
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj też nieciazowo, mąż się tylko śmieje z moich o dwa rozmiary większych piersi i wielkich brodawek [emoji23] jedyna różnica jest taka, że po USG byłam cały wieczór spokojna i zasnęłam jak dziecko. Apetyt dopisuje, mdłości brak. Oby tak dalej :)
U mnie podobnie :) piersi urosły, może nie aż tak, ale przy moich 50kg wagi widać [emoji39] też spałam jak dziecko [emoji3]
 
reklama
Do góry