reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
dziekuje za troske, musialam ochlonac, u mnie po ciazy :( przytrafila mi sie ciaza biochemiczna i tyle, beta juz ma wynik tylko 2 wiec wiadomo, krwawie mocno, sa skrzepy, bol jak okres, zycze Wam powodzenia, bede zagladac zeby zobaczyc co u Was :) w poniedzialek mam kontrol by sprawdzic czy dobrze sie sama oczyscilam

Bardzo mi przykro..
Ja też jedną ciążę straciłam.
Trzymaj się!
 
Cześć dziewczyny.
Ja na szczęście przestałam plamić.
Zastanawiam się czy to nie było po prostu jakieś mechaniczne uszkodzenie przy aplikowaniu luteiny, a potem po seksie..
No i nadal nie mam żadnych objawów.gdyby nie to, że przed wczoraj miałam wysoką betę i przyrasta mi prawidłowo to bym już ześwirowała :)
 
Cześć dziewczyny.
Ja na szczęście przestałam plamić.
Zastanawiam się czy to nie było po prostu jakieś mechaniczne uszkodzenie przy aplikowaniu luteiny, a potem po seksie..
No i nadal nie mam żadnych objawów.gdyby nie to, że przed wczoraj miałam wysoką betę i przyrasta mi prawidłowo to bym już ześwirowała :)
Wprawdzie ja nie plamiłam, ale lekarz kazał mi pamietać o tym, ze to naprawdę nie musi znaczyć nic złego ! [emoji6]
 
Wydaje mi się, że każda kobieta czuje stres i niepokój.. ale inne, cudowne uczucia też ciągle towarzyszą (wiem po wczorajszym USG.. [emoji7] ).
Musimy jakoś sobie radzić z tą bombą emocjonalną [emoji39]
Ja sie nie moge doczekac kopniakow [emoji7][emoji7] to cale skakanie malucha w brzuchu jest chyba najpiekniejsze w calej ciąży [emoji7][emoji7]

Ja dzis troche panikuje bo jestem w terminie kiedy stracilam juz ciążę i mimo ze staram sie od tego odciac zapomniec bo za bardzo boli to jednak wlasnie teraz strach sie nasila... a ustapienie objawow tylko bardziej nakręca..[emoji17]
 
Cześć dziewczynki, ja dzisiaj troszkę nie bardzo w głowie mi się kręci jak cholera sama nie wiem co bym jadła, poce się jak.. A teraz na budowie musiałem powiedzieć jak płytki układać I normalnie prawie odleciałam że chłopaki musieli mnie wyprowadzić ..
 
Hej, ja przez tą przerwę w nocy zaspalam do pracy. W ogóle to mój pierwszy raz jak gdziekolwiek zaspalam, i budzika nie slyszalam u mnie moi rodzice już wiedza, męża dowiedzą się w Nd. Nie wytrzymalabym do świąt, poza tym chyba za często się widzimy i na bank by się domyslili [emoji6] Moja Mańka też chodzi i wolą mama polknela dzidziusia, na szczęście zdarzało jej się już wcześniej tak mówić i narazie nikt nie bierze tego na poważnie [emoji23]
 
reklama
Do góry