reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Hej, hej
Witam sie z wszystkimi przyszłymi mamusiami. Nie wiem czy dam rade przeczytac te wszystkie strony żeby was lepiej poznać ale bede sie starała.
Jeżeli chodzi o mnie to mam 30 lat i jestem 3 raz w ciąży. Wszystkie 3 planowane. W domu mam juz synka na 6.5 lat i córkę na 5 lat. Tydzien temu robilam test i sa dwie kreski. Według moich wyliczeń termin porodu wypada na 22.06
Czuję sie dziwnie. To znaczy chyba normalnie jak na ten stan, czyli senność, bolesne piersi i mdłości. Nie wymiotuje ale takie dziwne uczucie mam przez polowe dnia.
W pracy nie moge wysiedziec i chcialabym zeby juz byla sobota.
Do lekarza wybieram sie albo w ten piatek, albo w 31.10 to bedzie zalezalo kiedy dostabe urlop
Dobra kończę moje wypociny i w miedzy czasie bede nadrabiac te wszystkie strony
 
Hej, hej
Witam sie z wszystkimi przyszłymi mamusiami. Nie wiem czy dam rade przeczytac te wszystkie strony żeby was lepiej poznać ale bede sie starała.
Jeżeli chodzi o mnie to mam 30 lat i jestem 3 raz w ciąży. Wszystkie 3 planowane. W domu mam juz synka na 6.5 lat i córkę na 5 lat. Tydzien temu robilam test i sa dwie kreski. Według moich wyliczeń termin porodu wypada na 22.06
Czuję sie dziwnie. To znaczy chyba normalnie jak na ten stan, czyli senność, bolesne piersi i mdłości. Nie wymiotuje ale takie dziwne uczucie mam przez polowe dnia.
W pracy nie moge wysiedziec i chcialabym zeby juz byla sobota.
Do lekarza wybieram sie albo w ten piatek, albo w 31.10 to bedzie zalezalo kiedy dostabe urlop
Dobra kończę moje wypociny i w miedzy czasie bede nadrabiac te wszystkie strony
Witaj. Miło Cię poznać no i gratulacje[emoji4]
 
Witam was dziewczyny mozy wy mi odpowiecie na moje pytanie. Staram sie o dziecko od 4 miesięcy od dwoch biore duphaston od 16dc przez 10dni teraz tydzien przed @ bylam u lekarza okazalo sie ze mam ciałko żółte krwotoczne i pytanie jezeli doszło do zapłodnienia to jak odstawie duphaston przy tym cialku krwotocznym to nie dojdzie do poronienia? Nie lepiej brać aż do okresu? Miała któraś z was podobną sytuacje???? Z góry dziękuję za odpowiedz:)
 
Witam was dziewczyny mozy wy mi odpowiecie na moje pytanie. Staram sie o dziecko od 4 miesięcy od dwoch biore duphaston od 16dc przez 10dni teraz tydzien przed @ bylam u lekarza okazalo sie ze mam ciałko żółte krwotoczne i pytanie jezeli doszło do zapłodnienia to jak odstawie duphaston przy tym cialku krwotocznym to nie dojdzie do poronienia? Nie lepiej brać aż do okresu? Miała któraś z was podobną sytuacje???? Z góry dziękuję za odpowiedz:)

Nie odstawiam duphastonu! Skonsultuj z lekarzem. Ja odkąd wiem o ciąży i byłam u lekarza przyjmuje duphaston na podtrzymanie 2x1 trzeba pamiętać ze w ciąży nie można go odstawić od tak. Schodzi się stopniowo
 
Witam się i ja :) młoda w nocy znowu złapała stan podgoraczkowy wiec siedzimy w domu :( wyjdziemy tylko do mięsnego bo naszło mnie na pieczone pałeczki z kurczaka. Totalnie nie mam apetytu a pod wieczor jem jak głupia. W dzień jak próbuje się zmusić i coś zjeść to od razu mam cofkę. Masakra normalnie
 
reklama
Hej, hej
Witam sie z wszystkimi przyszłymi mamusiami. Nie wiem czy dam rade przeczytac te wszystkie strony żeby was lepiej poznać ale bede sie starała.
Jeżeli chodzi o mnie to mam 30 lat i jestem 3 raz w ciąży. Wszystkie 3 planowane. W domu mam juz synka na 6.5 lat i córkę na 5 lat. Tydzien temu robilam test i sa dwie kreski. Według moich wyliczeń termin porodu wypada na 22.06
Czuję sie dziwnie. To znaczy chyba normalnie jak na ten stan, czyli senność, bolesne piersi i mdłości. Nie wymiotuje ale takie dziwne uczucie mam przez polowe dnia.
W pracy nie moge wysiedziec i chcialabym zeby juz byla sobota.
Do lekarza wybieram sie albo w ten piatek, albo w 31.10 to bedzie zalezalo kiedy dostabe urlop
Dobra kończę moje wypociny i w miedzy czasie bede nadrabiac te wszystkie strony
Gratulacje i witaj na czerwcówkach :)
 
Do góry