reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny [emoji6] witam się z Wami serdecznie. Dołączyłam właśnie do waszego grona po tym jak mój test okazał się wczoraj pozytywny [emoji16]
Wkrótce postaram się poznać was lepiej i nadrobić zaległości w wątku [emoji6] pozdrawiam
Witamy. Wiedziałam, że tu trafisz :) miałam przeczucie, że test to formalność. Gratulacje! :D
 
Witam, tak pierwsza [emoji6] wymarzona i w pełni świadoma [emoji4] staraliśmy się od lipca, udało się w 4 cyklu, więc chyba nieźle [emoji6]
Super, ja też jestem w pierwszej, zaplanowanej ciąży! [emoji6] nam o dziwo udało sie w pierwszym cyklu starań [emoji33] fajnie, że są na tym wątku zarówno dziewczyny doświadczone w tym temacie, jak i debiutantki [emoji2]
 
Super, ja też jestem w pierwszej, zaplanowanej ciąży! [emoji6] nam o dziwo udało sie w pierwszym cyklu starań [emoji33] fajnie, że są na tym wątku zarówno dziewczyny doświadczone w tym temacie, jak i debiutantki [emoji2]
Noo to szacun. Na początku tez liczyłam że uda się od razu, przecież co w tym trudnego [emoji39] a jednak... Obyło się jednak bez dodatkowych badań, a pomału zaczynałam się martwić...
 
Noo to szacun. Na początku tez liczyłam że uda się od razu, przecież co w tym trudnego [emoji39] a jednak... Obyło się jednak bez dodatkowych badań, a pomału zaczynałam się martwić...
Nie dziwię Ci się ;) ja już po pierwszym negatywnym teście (który zrobiłam 3 dni przed okresem, następny dzień po spodziewanej @ był pozytywny) już byłam zawiedziona... a przecież wiedziałam, że niektórzy starają się kilkanaście miesięcy albo nawet lat i wręcz głupio tak liczyć na pierwszy udany cykl... a jednak! Fajnie, ze nam się udało tak szybko :) :) :)
 
Witam, tak pierwsza [emoji6] wymarzona i w pełni świadoma [emoji4] staraliśmy się od lipca, udało się w 4 cyklu, więc chyba nieźle [emoji6]
Super, gratulacje. Witaj na pokładzie [emoji4] nam z mężem udało sie za pierwszym razem. Również bylo to planowane [emoji7][emoji7]
 
reklama
Nie odstawiam duphastonu! Skonsultuj z lekarzem. Ja odkąd wiem o ciąży i byłam u lekarza przyjmuje duphaston na podtrzymanie 2x1 trzeba pamiętać ze w ciąży nie można go odstawić od tak. Schodzi się stopniowo
Aha czyli prawidłowo duphaston powinnam brac zawsze do okresu bo jezeli udawalo by sie zajść to jak odstawiam duphaston 3dni przed okresem to moze to wszystko wylecieć i tak naprawdę ja mysle ze sie nie udalo i znowu okres a to moze byc skutek odstawienia dupka...
 
Do góry