reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
IMG_4093.JPG

Co myślicie? Jak tak patrze na swoją panikę i na niektóre z was to chyba by nam się przydało :) pytanie czy to bezpieczne? Koszt konkretny...
 

Załączniki

  • IMG_4093.JPG
    IMG_4093.JPG
    279 KB · Wyświetleń: 255
Zobacz załącznik 909844
Co myślicie? Jak tak patrze na swoją panikę i na niektóre z was to chyba by nam się przydało :) pytanie czy to bezpieczne? Koszt konkretny...
Ja ogolnie jestem minimalistka i takie wymysly do mnie nie przemawiaja a dodatkowo jak czytalam ze niektore kolezanki nie potrafiły wylapac tetna dziecka i mialy przez to wiecej stresu to ja podziekuje[emoji6]
 
Ja ogolnie jestem minimalistka i takie wymysly do mnie nie przemawiaja a dodatkowo jak czytalam ze niektore kolezanki nie potrafiły wylapac tetna dziecka i mialy przez to wiecej stresu to ja podziekuje[emoji6]

Dokładnie, a druga sprawa co jeśli tętna nie będzie? co zrobisz? nic dziecka nie da się uratować w brzuchu matki do któregoś tam miesiąca. Dla mnie zbędny stresujący gadżet.
 
Mi pobrali 5 [emoji38]
Na szczęście jestem krwiodawca i nie robi to na mnie wrażenia
Na mnie też, w sumie najlepsze badanie. Szybko i z głowy. Tylko żyły mam okropnie cienkie i schowane :p
Ja ogolnie jestem minimalistka i takie wymysly do mnie nie przemawiaja a dodatkowo jak czytalam ze niektore kolezanki nie potrafiły wylapac tetna dziecka i mialy przez to wiecej stresu to ja podziekuje[emoji6]
Też uważam, że to zbędny wydatek i dodatkowy stres.

Laseczki ja juz siedzę w poczekalni, przede mną 4 osoby, czyli jakas godzina z bani ... Trzymajcie proszę kciuki ...:)
Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Do góry