reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Trzymam kciuki[emoji8][emoji8]Ja siedze w domu, wszystko mam zrobione, mlody zajety sobą i nie wiem na czym mialabym sie skupic zeby nie myslec... az mnie brzuch coraz bardziej ze stresu boli [emoji24]
Wiesz, że mnie też zaczął pobolewać odkąd tu siedzę, a ostatnio juz bardzo rzadko mnie bolał.. ja przedtem na zakupy poszłam, potem odkurzyłam, obiad i zleciało, a to czekanie tutaj najgorsze
 
Wiesz, że mnie też zaczął pobolewać odkąd tu siedzę, a ostatnio juz bardzo rzadko mnie bolał.. ja przedtem na zakupy poszłam, potem odkurzyłam, obiad i zleciało, a to czekanie tutaj najgorsze
Mnie ogolnie zawsze brzuch zaczyna bolec jak mam isc do lekarza... a dzis to juz totalnie... masakra..
No to czekanie najgorsze ... jak znow tam ponad godzine spedze to oszaleje...
 
reklama
Do góry