reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Trochę podobnie było u mnie, pojechałam do szpitala bo moja gin powiedziała że zaczyna się poród a tam mówią że na ktg nic nie ma i że porodu dziś nie będzie, oczywiście nie mieli racji, bo młody się urodził
Właśnie słyszałam sporo takich historii że na ktg cisza skurczy brak i chcieli odsyłać do domu a nagle akcja się zaczynała i dziecko rodziło.
 
reklama
ja miałam bóle z brzucha :)
To ciesz się że cię ominęła ta przyjemność :p
Właśnie słyszałam sporo takich historii że na ktg cisza skurczy brak i chcieli odsyłać do domu a nagle akcja się zaczynała i dziecko rodziło.
U mnie te skurcze w ogóle się nie pisały nawet jak już było wiadomo że poród w toku... Może dlatego że tylko z krzyża były, ciężko powiedzieć....
 
To ciesz się że cię ominęła ta przyjemność [emoji14]
U mnie te skurcze w ogóle się nie pisały nawet jak już było wiadomo że poród w toku... Może dlatego że tylko z krzyża były, ciężko powiedzieć....
Ja bardzo zalowalam że podjęli decyzję o cc tak szybko. Byłam totalnie nastawiona na sn. Teraz można tylko gdybac czy udało by mi się naturalnie urodzić i czy byłoby to bezpieczne dla Małej. Chciałabym spróbować sn przy kolejnej ciazy ale zobaczymy jak będzie.
 
To ciesz się że cię ominęła ta przyjemność :p
no właśnie wiem że to zaszczyt :p i u mnie na KTG było ładnie skurcze widać zanim zaczęłam je czuć :) przy 6cm dostałam znieczulenie bo bolało bardziej :p a między skurczami tak koło godziny 6 spaliśmy :) szczerze wole rodzić niż chodzić w ciąży :) ale drugi poród może być inny
 
Ja bardzo zalowalam że podjęli decyzję o cc tak szybko. Byłam totalnie nastawiona na sn. Teraz można tylko gdybac czy udało by mi się naturalnie urodzić i czy byłoby to bezpieczne dla Małej. Chciałabym spróbować sn przy kolejnej ciazy ale zobaczymy jak będzie.
Myślę że bez powodu by cc nie robili, ja bardzo się cieszę że udało mi się urodzić SN, chociaż łatwo nie było, teraz też maksymalnie nastawiam się na SN, życie pokaże czy to w ogóle będzie możliwe
 
Dziewczyny, zaczęłam sie zastanawiać czy gdyby nie było w ogole hormonu ciąży to by była tam ta ciemnoróżowa gąbeczka widoczna? Zauważyłam, ze im mocniejsze i bardziej widoczne paseczki na owu testach, tym ta gąbeczka była bardziej różowa. Na najmocniejszym była ta gąbka juz cała rozowa.
Tak sobie mysle - moze u mnie jeszcze jest niski ten hormon [emoji848][emoji848][emoji848] i dlatego nic nie widać.

IMG_2543.JPG


Zdj troche prześwietlone na żywo mocniej widać ten roz.
 

Załączniki

  • IMG_2543.JPG
    IMG_2543.JPG
    251,2 KB · Wyświetleń: 487
reklama
Dziewczyny, zaczęłam sie zastanawiać czy gdyby nie było w ogole hormonu ciąży to by była tam ta ciemnoróżowa gąbeczka widoczna? Zauważyłam, ze im mocniejsze i bardziej widoczne paseczki na owu testach, tym ta gąbeczka była bardziej różowa. Na najmocniejszym była ta gąbka juz cała rozowa.
Tak sobie mysle - moze u mnie jeszcze jest niski ten hormon [emoji848][emoji848][emoji848] i dlatego nic nie widać.

Zobacz załącznik 901234

Zdj troche prześwietlone na żywo mocniej widać ten roz.
Powiem Ci szczerze że nie wiem, wiem tylko że akurat te testy z allegro były trochę lipne i gdy na normalnych paskowych testach była kreska to na tych ledwo cień
 
Do góry