reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
A ja zakatarzona, z młodszym do lekarza dziś idę też, bo ma okropny kaszel [emoji849] jesień na całego [emoji260][emoji262]
Mój syn też chory... Wczoraj w tym deszczu musiałam iść z nim do sklepu bo tatuś jak zwykle nieobecny i go przewialo :(
Cześć dziewczyny! Dzis 28 dc test pozytywny! Mam corcie 6 lat i kilka ciąż biochemicznych za sobą. Jedna ciąża poroniona w 9 tygodniu! Trzymajcie kciuki!
Witaj :* na kiedy wychodzi Ci termin? :) i kiedy wybierasz się na wizytę
 
A ja zakatarzona, z młodszym do lekarza dziś idę też, bo ma okropny kaszel [emoji849] jesień na całego [emoji260][emoji262]
buuuuu współczuję ja chorowałam od 13.09 masakra urok dzieciaka przedszkolaka :( wszystko do dom przynosi, wczoraj doczytałam że jako iż wypada na 3 tydzień ciąży to powinien pojawić się śluz upław oczywiście jest piękny gęsty eh będę bardzooooo zdziwiona jeśli nie będzie dwóch kresek
 
reklama
Do góry