reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Czesc dziewczyny!
Po raz pierwszy pisze na jakimkolwiek forum, ale musze sie wygadac, bo az mnie roznosi od srodka a narzeczonemu powiem w nasza rocznice za 3 dni.

JESTEM W CIAZY! ❤️❤️❤️❤️❤️
Dzisiaj 15dpo, test pozytywny, przewidywany termin na 4.06 (z @ na 31.05).

Pierwsza, wyczekana, na tonie suplementow. Choruje na PCOS, IO i NT. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tego tez Wam zycze. ❤️

Ola
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Po raz pierwszy pisze na jakimkolwiek forum, ale musze sie wygadac, bo az mnie roznosi od srodka a narzeczonemu powiem w nasza rocznice za 3 dni.

JESTEM W CIAZY! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dzisiaj 15dpo, test pozytywny, przewidywany termin na 4.06 (z @ na 31.05).

Pierwsza, wyczekana, na tonie suplementow. Choruje na PCOS, IO i NT. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tego tez Wam zycze. [emoji173]️

Ola
Witaj [emoji137] gratuluje[emoji3]

Dlugo się staraliscie ?
 
Witajcie dziewczyny, miałam iść dzisiaj do ginekologa ale uwaga- zaspałam, więc wizyte szybko odmówiłam. Poleciałam zaprowadzić córkę do przedszkola i do domu przyszykować się do pracy. Zastanawiam się czy w tak wczesnym tygodniu ciąży w ogóle lekarz zrobi mi usg. Na chwilę obecną biorę tylko Folik, czy to wystarczy? W poprzedniej ciąży brałam również Prenatal i wyniki miałam oki. Nie wiem czy brać coś na własną rękę czy poczekać co lekarz powie.
 
buuuuu współczuję ja chorowałam od 13.09 masakra urok dzieciaka przedszkolaka :( wszystko do dom przynosi, wczoraj doczytałam że jako iż wypada na 3 tydzień ciąży to powinien pojawić się śluz upław oczywiście jest piękny gęsty eh będę bardzooooo zdziwiona jeśli nie będzie dwóch kresek

Wiesz, dużo było dziewczyn, które miały 100% objawy ciąży, wszystko jak trzeba - @ przyszła i koniec radości.

Ale za ciebie oczywiście trzymam kciuki. [emoji1307]
 
Witajcie dziewczyny, miałam iść dzisiaj do ginekologa ale uwaga- zaspałam, więc wizyte szybko odmówiłam. Poleciałam zaprowadzić córkę do przedszkola i do domu przyszykować się do pracy. Zastanawiam się czy w tak wczesnym tygodniu ciąży w ogóle lekarz zrobi mi usg. Na chwilę obecną biorę tylko Folik, czy to wystarczy? W poprzedniej ciąży brałam również Prenatal i wyniki miałam oki. Nie wiem czy brać coś na własną rękę czy poczekać co lekarz powie.
Zrobic moze ale może niczego jeszcze nie wybadac, ja w poprzedniej ciąży poszłam w 4+2 i było widać tylko mini mini pęcherzyk
Czesc dziewczyny!
Po raz pierwszy pisze na jakimkolwiek forum, ale musze sie wygadac, bo az mnie roznosi od srodka a narzeczonemu powiem w nasza rocznice za 3 dni.

JESTEM W CIAZY! ❤️❤️❤️❤️❤️
Dzisiaj 15dpo, test pozytywny, przewidywany termin na 4.06 (z @ na 31.05).

Pierwsza, wyczekana, na tonie suplementow. Choruje na PCOS, IO i NT. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tego tez Wam zycze. ❤️

Ola
Witaj :) w którym cyklu się wam udało
 
Witajcie dziewczyny, miałam iść dzisiaj do ginekologa ale uwaga- zaspałam, więc wizyte szybko odmówiłam. Poleciałam zaprowadzić córkę do przedszkola i do domu przyszykować się do pracy. Zastanawiam się czy w tak wczesnym tygodniu ciąży w ogóle lekarz zrobi mi usg. Na chwilę obecną biorę tylko Folik, czy to wystarczy? W poprzedniej ciąży brałam również Prenatal i wyniki miałam oki. Nie wiem czy brać coś na własną rękę czy poczekać co lekarz powie.
Narazie bierz tylko folik jesli dalej go masz [emoji6] a na wizyte isc najlepiej 2 tygodnie po terminie @ [emoji6] wcześniej nawet jak ci lekarz zrobi usg to nic nie zobaczy [emoji6] sprawdz sobie tylko przyrost bety po 48h [emoji6] i czekaj [emoji6]
 
Czesc dziewczyny!
Po raz pierwszy pisze na jakimkolwiek forum, ale musze sie wygadac, bo az mnie roznosi od srodka a narzeczonemu powiem w nasza rocznice za 3 dni.

JESTEM W CIAZY! ❤️❤️❤️❤️❤️
Dzisiaj 15dpo, test pozytywny, przewidywany termin na 4.06 (z @ na 31.05).

Pierwsza, wyczekana, na tonie suplementow. Choruje na PCOS, IO i NT. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i tego tez Wam zycze. ❤️

Ola
wow Gratulacje trzymam kciuki :*
 
Witajcie dziewczyny, miałam iść dzisiaj do ginekologa ale uwaga- zaspałam, więc wizyte szybko odmówiłam. Poleciałam zaprowadzić córkę do przedszkola i do domu przyszykować się do pracy. Zastanawiam się czy w tak wczesnym tygodniu ciąży w ogóle lekarz zrobi mi usg. Na chwilę obecną biorę tylko Folik, czy to wystarczy? W poprzedniej ciąży brałam również Prenatal i wyniki miałam oki. Nie wiem czy brać coś na własną rękę czy poczekać co lekarz powie.

Na samym początku ciąży na usg nic nie widać. Jesli masz natomiast złą historie ciąży, jakies poronienia itp. to idź na wizyte. Na pewno lekarz tego nie zbagatelizuje. Ale na widok fasoli bym sie nie nastawiała.
 
buuuuu współczuję ja chorowałam od 13.09 masakra urok dzieciaka przedszkolaka :( wszystko do dom przynosi, wczoraj doczytałam że jako iż wypada na 3 tydzień ciąży to powinien pojawić się śluz upław oczywiście jest piękny gęsty eh będę bardzooooo zdziwiona jeśli nie będzie dwóch kresek
Ohh ile razy juz mialam wszystkie mozliwe objawy || a i tak @ przychodziła[emoji57]
Ale mam nadzieje ze u ciebie to bedzie TO [emoji3]
Kiedy testujesz ?
 
reklama
Do góry