reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Niestety, na nfz chodzę tylko do rodzinnego ... Zawsze zastanawiam się kiedy skorzystam z nfz na cokolwiek więcej [emoji37] jak widać w ciąży też wszystko prywatnie.
Chyba zadzwonię jutro do Cito i wybadam temat[emoji5] dzięki
Też nie podoba mi się, że za wszystko trzeba płacić, a składki co miesiąc są odprowadzane...

Doktorek z Torunia wysyła mnie do Bydgoszczy więc wierze, że ma ku temu powody - już mam umówione badanie. ;)
 
Jeszcze na szczęście trochę czasu jest do wybrania modelu:) nie polecam tylko wersji 3w1 bo łupiny z takich kompletów nie są bezpieczne dla dzieciątka. Zreszta już za wczasu warto poczytać forum 8gwiazdek na fb lub wybrać się bezpośrednio do sklepu z profesjonalnym doradztwem:)
No ja właśnie planuje zakup takiego 3w1
 
Też nie podoba mi się, że za wszystko trzeba płacić, a składki co miesiąc są odprowadzane...

Doktorek z Torunia wysyła mnie do Bydgoszczy więc wierze, że ma ku temu powody - już mam umówione badanie. ;)
Jeśli to nie problem to poproszę o nr tel :) pogadam z tz, moze faktycznie warto pojechać kawałek dalej. Pytałaś o cenę badań...?
 
Jeszcze na szczęście trochę czasu jest do wybrania modelu:) nie polecam tylko wersji 3w1 bo łupiny z takich kompletów nie są bezpieczne dla dzieciątka. Zreszta już za wczasu warto poczytać forum 8gwiazdek na fb lub wybrać się bezpośrednio do sklepu z profesjonalnym doradztwem:)
No jeszcze czas jest [emoji6] tylko ze mi sie podoba jeden a tz drugi [emoji23]
Z synkiem mialam od kolezanki wozek uzywany 2w1 i do tego nowy inny fotelik z adapterami [emoji6]
Teraz zamierzam kupić tez wózek używany i osobno fotelik [emoji6]
 
reklama
Jeśli to nie problem to poproszę o nr tel :) pogadam z tz, moze faktycznie warto pojechać kawałek dalej. Pytałaś o cenę badań...?
523655241 - to jest bezpośrednio do rejestracji :) polecam zadzwonić jak najszybciej. Ja dzwoniłam w 8 tygodniu a wyznaczyli termin w 14.. (dokładnie 13+4, nawet się obawiam, że to trochę późno ale chyba wiedzą co robią).

Nie pytałam o cenę ale w internecie piszą coś o kwotach 400-450 zl [emoji53]
 
Do góry